У Львові стартував проєкт «Врятуй мою мрію»: як долучитись

  • 08.04.2022, 15:04
  • Марія Демчина
Днями стартував благодійний проєкт «Врятуй мою мрію», аби допомогти українським дітям займатися творчістю навіть під час війни. Діти повідомлятимуть про свої бажання та творчі мрії, а ініціатори спільно з небайдужими людьми – їх здійснюватимуть. Акція триватиме до червня.

Проєкт ініціювала співачка ROXOLANA, а підтримали акцію музичний портал MUZVAR та Львівський міський центр соціальних служб «Між нами».

фото: Роман Кайман

«Ми мали змогу прихистити кілька родин, які вирвалися з-під обстрілів у Київській області. Коли до кімнати одного з хлопчиків заносили письмовий стіл, він дуже зрадів, думаючи, що принесли його улюблене фортепіано… Зараз він уже займається із викладачем у Львові, але важко уявити, скільки діток через війну змушені були відмовитись від творчості. Тому ми з командою створили платформу, де кожен охочий зможе пожертвувати гроші або інструменти для творчості дітям», - розповіла ROXOLANA про ідею акції. 

Про свої бажання та мрії діти можуть повідомляти онлайн, через платформу Save My Dream, заповнивши коротку анкету. Таким чином, кожна дитина, яка змушена була переїхати через війну в інший регіон України, має шанс врятувати свою мрію і відновити творчі заняття.  

Дітки, які на цей час перебувають у Львові, можуть написати лист із бажанням та залишити його в одній із 12 скриньок, розташованих у громадських просторах міста.  

фото: Роман Кайман

«Дуже вдячна нашим партнерам, що ми спільно стали частинкою такого унікального проєкту, який має на меті дарувати дітям радість. Саме ту радість, яку вони мали до війни. Вірю, що кожна дитина зможе здійснити свою мрію», - зазначила Алла Горбач, керівниця центру соціальних служб «Між нами».

Охочі допомогти дітям і передати музичні інструменти або приладдя для творчості, мають заповнити на платформі Save My Dream окрему форму, повідомивши, що саме вони можуть надати. Також через платформу можна пожертвувати кошти, які скерують на купівлю інструментів.

фото: Роман Кайман

«Маємо на меті виконати якомога більше мрій, працюємо над тим, щоб кожна здійснена мрія дитини наближала нас до перемоги. Іноді для творчої дитини потрібно небагато: зустрітися із зіркою, записати разом пісню, зняти відеокліп – і це така дрібниця, яка рятує мрії і дає бажання жити на повну кожній дитині», - зазначив Олексій Донцов, творець порталу MUZVAR.

Адреси скриньок для відправлення листів у Львові:

  • Шевченківська районна адміністрація (вул. Липинського, 11)
  • Залізнична районна адміністрація (вул. Виговського, 34)
  • Галицька районна адміністрація (вул. Ліста, 1)
  • Личаківська районна адміністрація (вул. Костя Левицького, 67)
  • Сихівська районна адміністрація (пр. Червоної Калини, буд. 66)
  • Франківська Районна Адміністрація (вул. Генерала Чупринки, 85)
  • Леотека (Львівська обласна бібліотека для дітей, вул. В.Винниченка, 1).

Також скриньки розмістять у місцях проживання внутрішньо переміщених дітей.

відео: Андрій Андрух