«Не додавай роботи»: стартувала всеукраїнська кампанія на підтримку поліції, медиків і рятувальників

  • 06.07.2022, 14:05
  • Пресслужба ЛМР
В Україні стартувала інформаційна кампанія «Не додавай роботи», у якій водіїв, велосипедистів і пішохідів просять дотримуватись правил дорожнього руху та нагадують, що кожна ДТП, якої можна було б уникнути, перетворюється на додаткову роботу для правоохоронців і рятувальних служб.

Кампанію спільно проводять Центр демократії та верховенства права і агентство комунікацій provid у межах кампанії «За безпечні дороги».

«Зараз кожна секунда особливо дорога для порятунку життів. У медиків, рятувальників і поліцейських список справ і так поповнився важливими обов’язками: поранені, завали зруйнованих будинків, виклики на підозри мінувань… Багато людей хочуть допомогти, проте часто не помічають простого способу це зробити. Тож кампанія нагадуватиме українцям: наш щоденний внесок у місію рятувальників, медиків та поліції – не стати винуватцем ДТП і не додавати їм роботи. Дотримуватися правил дорожнього руху зараз важливо як ніколи. До того ж, це до снаги кожному», - зазначають організатори.

Для соціальної кампанії ЦЕДЕМ і Provid підготували макети зовнішньої реклами  та матеріали для соцмереж, з яких громадян закликають не порушувати ПДР, щоби берегти час тих, хто рятує життя. Самих світлин медиків, патрульних або рятувальників на макетах не буде – це нагадування про те, що зараз вони не мають зайвого дня, аби влаштувати фотосесію. У них термінові виклики – власне про це вказано у підписах.

Зовнішню соціальну рекламу вже розмістили у Києві, Львові, Житомирі, Кропивницькому та Черкасах, та планують розмістити і в інших областях України.

Завантажити макети для поширення можна за посиланням.

У разі додаткових запитань, звертайтеся до Юлії Дядюк, координаторки кампанії «За безпечні дороги»: [email protected] 

Довідка

Кампанію «Не додавай роботи» вже підтримали Міністерство культури та інформаційної політики України, Міністерство охорони здоров’я України, Патрульна поліція України, Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Центр громадського здоров’я МОЗ України.