Бездомні львів’яни знову можуть відновлювати документи та реєстрацію

  • 28.07.2022, 16:55
  • Пресслужба ЛМР
Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, що функціонує на вул. Кирилівській, 3а, знову надає послугу з реєстрації місця проживання та відновлення документів для бездомних осіб. Надання цих послуг в установі призупинили з початком війни.

Фото з архіву. Автор - Роман Балук

«Отримати соціальні послуги з реєстрації та відновлення документів мають право бездомні особи, які досягли повноліття та на законних підставах проживали і після втрати прав на житлові приміщення проживають на території Львівської міської територіальної громади», – наголошують в установі.

Слід відзначити, що упродовж січня-лютого 2022 року фахівці установи допомогли відновити паспорт 16 бездомним, а реєстрацію місця проживання за юридичною адресою Центру отримали 69 осіб (з них вісім сімей з дітьми). Разом з батьками зареєстрували 18 дітей.

Упродовж 2021 року в установі допомогли оформити паспорти 68 бездомним людям, реєстрацію місця проживання за юридичною адресою Центру отримали 225 осіб (12 сімей з дітьми). Разом з батьками зареєстрували 14 дітей.

Юридичні консультації з питань реєстрації місця проживання можна отримати щовівторка та щочетверга з 10:00 до 13:00 год за телефоном: (032) 233-14-79.

Довідка

Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради, і надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на «вулиці». Зокрема, це – юридичні, інформаційні, медичні, соціальні та інші послуги. Також працівники Центру забезпечують відвідувачів установи сезонним одягом та  гарячим харчуванням.