Дітей, які постраждали від війни, запрошують на безкоштовний відпочинок до Польщі: як долучитись

  • 05.08.2022, 14:53
  • Пресслужба ЛМР
Для дітей Львівської міської територіальної громади, які постраждали від війни, організовують безкоштовний відпочинок у Польщі. Долучитись до поїздки зможуть хлопці та дівчата від 8 до 16 років.

На запрошення Адміністрації міста Любліна та за підтримки Програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і управління молодіжної політики Львівської міської ради організовують туристичну поїздку на літні канікули до містечка Янів-Любельський (Польща).

База відпочинку ALMATUR в Янові-Любельському розташована в лісі, біля затоки. На території бази відпочинку є дитячий майданчик, настільний теніс, прокат велосипедів, майданчик для пляжного волейболу, сауна. Учасники табору житимуть у готелі, в кімнатах на 3, 4 та 5 місць з санвузлами.

Для того, щоб відпочити в таборі, необхідно до 9 серпня подати в управління молодіжної політики Львівської міської ради такі документи:

·   копія документа, що посвідчує особу дитини;

·   копію першої сторінки закордонного паспорта дитини;

·   копію документа, що підтверджує категорію дитини (батько/мати є учасником бойових дій, загинув під час війни, або документи, що підтверджують отримання інвалідності, важких поранень, пропав безвісти, довідка ВПО та інші).

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: 0976904193, (032) 297 59 17.