Щосуботи у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій безкоштовно консультує психолог

  • 08.08.2022, 10:33
  • Пресслужба ЛМР
Відтепер щосуботи у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій (вул. Пекарська, 41) працює кваліфікований психолог, що має досвід роботи з учасниками війни. Попередньо потрібно записатись на консультацію.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«До нашого центру щодня за психологічною допомогою звертаються наші захисники та їхні рідні. Тому ми розширюємо наші можливості, щоби ще якісніше допомогти усім, хто до нас звертається», - наголошує Світлана Ткачук, керівниця центру.

Запис за телефоном: 032 254 61 16; 067 962 83 25.

До слова, щосуботи у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій також консультує юрист з військового права.

Довідка

З 2016 року у Львові на вул. Пекарській, 41 діє унікальний для країни Центр надання послуг учасникам бойових дій. Саме тут ветерани та їхні сім’ї отримують інформаційні, соціальні, психологічні та юридичні послуги, допомогу у працевлаштуванні, скерування на оздоровлення, участь в різних освітніх, культурних та розважальних заходах і проектах. Також центр приймає документи на міські програми соціального захисту бійців та їх рідних (на час повномасштабної війни ця послуга тимчасово призупинена).