Всесвітньовідомий британський фотограф-документаліст Джайлз Дьюлей став амбасадором UNBROKEN у Львові

  • 09.08.2022, 09:49
  • Пресслужба ЛМР
10 років тому фотограф підірвався на міні в Афганістані. Він втратив ліву руку і дві ноги, однак не втратив жаги до життя. Джайлз рік не підводився з ліжка, пережив 37 операцій, зміг стати на два протези і повернувся в професію. Зараз він їздить світом, продовжує фотографувати, знімає фільми і своїм прикладом показує, що фізична вада - зовсім не вирок.

фото: Перше ТМО

Також Джайлз є великим борцем за права людей з інвалідністю, засновником та генеральним директором ГО “Foundation Legacy of War”, яка допомагає тим, хто пережив конфлікт.

Нині Джайлз приїхав до Львова, щоб підтримати українців, які мужньо боронять свою землю. Він фотографує пацієнтів Першого медоб’єднання Львова - дорослих та дітей, які постраждали від війни.

Довідка

Національний реабілітаційний центр «Незламні» (UNBROKEN) стане першим в Україні центром, де отримувати фізичну, психологічну та соціальну реабілітації зможе щороку 50 тисяч українців. Пацієнт не лише отримуватимете тут протез, а й успішно повертатиметься до повноцінного життя.

До проєкту уже долучилися перші фінансові донори: компанії «АТБ», «Symfony Solutions», «Space Art», Група «ПЗУ Україна» та посольство Швейцарії в Україні. У день презентації проєкту меценати зібрали понад 2 млн євро. У липні в рамках екосистеми відкрили містечко для вагітних переселенок «Незламні матусі». Тут вже живуть матері із дітьми, що втекли від війни до Львова.

Сайт проєкту: https://unbroken.org.ua/

Реквізити для пожертв: https://unbroken.org.ua/donate.html

FB: https://www.facebook.com/unbroken.ua

Instagram: https://bit.ly/3HaBiXS