Новий досвід: львівська родина впродовж 10-ти днів опікувалась дітьми з Нікополя

  • 12.08.2022, 15:08
  • Пресслужба ЛМР
Десять днів, які провели юні нікопольчани у Львові, стали ще одним прикладом взаємодопомоги українців в умовах війни. Троє братів та сестра були змушені терміново евакуюватися з Дніпропетровщини до Львова без батьків. Однак діти не залишились без уваги – завдяки управлінню «Служба у справах дітей», їх тимчасово прийняла до себе львівська сім’я.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Спершу родина не планувала виїжджати з Нікополя, однак після різкого збільшення кількості російських обстрілів, батьки відправили дітей до Львова, плануючи приєднатись до них після того, як залагодять невідкладні справи.

Сім’я, яка прийняла нікопольських дітей, має трьох власних дітей, однак двоє старших доньок вже живуть окремо. Їх молодший син здружився з гостями зі сходу – діти разом грали в бадмінтон, вигулювали собаку і багато спілкувалися.

«Ці десять днів пролетіли непомітно! Діти надзвичайно виховані, уважні, талановиті, вони грали на гітарі, співали пісні, влаштовували імпровізовані концерти ледь не щовечора. Спершу ми дуже хвилювалися, бо раніше такого досвіду в нас не було.  Але коли ми зустрілися, то з першого погляду, з перших розмов зрозуміли, що поладнаємо», - ділиться мама із родини, що приймала.

Батьки з Нікополя приїхали до Львова і забрали дітей до себе.

Якщо Ви надихнулися цією історією і маєте бажання влаштувати тимчасовий прихисток для дітей, або ж прийняти у сім’ю дітей-сиріт чи дітей, позбавлених батьківського піклування, звертайтеся: м. Львів, пл. Ринок, 1, управління «Служба у справах дітей» департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, каб. 519, 523.

Контактні телефони: (032) 235-40-40, 297-58-83.

Чат-бот у месенджері Telegram SuSD_LMR.