У Львові обладнають житло для українців, які втратили дім через війну

  • 07.09.2022, 17:17
  • Пресслужба ЛМР
У Львові розпочали підготовчі ремонтні роботи на одному з комунальних об’єктів, де в подальшому зможуть проживати внутрішньо переміщені особи.

Фото - Роман Балук

«Йдеться про один із колишніх оздоровчо-лікувальних закладів у Львові, що на вул. Замарстинівській. Цей заклад матиме унікальну особливість, бо окрім проживання, люди зможуть отримати тут  медичний супровід і догляд, адже приміщення закріплене за Другим методоб’єднанням Львова», -  зазначив Андрій Москаленко, перший заступник міського голови. 

На території знаходиться кілька приміщень, але для проживання внутрішньо переміщених осіб наразі розглядають найбільшу будівлю - триповерховий будинок, у якому зможуть комфортно проживати приблизно 120 осіб. Вода, газ, світло - усі мережі проведені до приміщень, їх залишилось підключити. А також провести ремонти у самому будинку.

«У першу чергу, сюди селитимуть ті сім'ї, які потребують допомоги в інклюзії. Маємо три поверхи. На кожному будуть санвузли, кімнати для проживання, а також плануємо загальну кухню на кожен поверх», — розповідає Андрій Миськів, в.о. генерального директора Другого територіального медичного об'єднання (ТМО) у Львові.

Силами міста тут вже повивозили сміття, почистили територію від чагарників та обстежили приміщення. Всі інші роботи реалізовуватимуть за кошти міжнародних донорів.