Перейти до основного контенту
26°
Ясно
30 червня 2026
Вівторок
26°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
30°
Ясно
Вночі
20°
Похмуро
01 липня 2026
Середа
26°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
30°
Похмуро
Вночі
22°
Похмуро
02 липня 2026
Четвер
18°
Дощ, Похмуро
Вдень
20°
Похмуро
Вночі
19°
Дощ, Похмуро
03 липня 2026
П'ятниця
18°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
23°
Мінлива хмарність
Вночі
15°
Похмуро
04 липня 2026
Субота
15°
Мінлива хмарність
Вдень
17°
Похмуро
Вночі
13°
Ясно
05 липня 2026
Неділя
17°
Мінлива хмарність
Вдень
19°
Мінлива хмарність
Вночі
14°
Мінлива хмарність

Майже 7 тисяч воїнів та їх рідних отримали безкоштовну допомогу у Львівському центрі, що на Пекарській (відео)

06 жовтня 2022, 15:46
Пресслужба ЛМР
Доброволець полку «Азов» Руслан – один із тисячі ветеранів, які отримують допомогу у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій, що на вулиці Пекарській, 41. Вже понад 7 років центр піклується про військових та їхні родини і продовжує це робити зараз, підтримуючи рідних воїнів, які зараз захищають Україну на фронті.
фото ілюстративне, автор: Роман Балук
Фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Руслан, доброволець полку «Азов», боронив Україну від ворога ще з 2015 року. Родом він з Луганщини. За кілька місяців до повномасштабного вторгнення – переїхав до Львова, але після 24 лютого повернувся на війну до рідного батальйону. Вже у травні Руслан отримав поранення, тож зараз проходить реабілітацію.

«Я думаю, візьму водія, ми з’їздимо, зробимо те, що мали, і повернемося. Але сталося як сталося, я підірвався на протитанковій міні», - ділиться Руслан.

У Львові боєць отримав всю необхідну інформацію у Центрі допомоги воїнам.

«Я почав спілкуватися – спершу щоб дізнатися, де мені ставати на облік і що потрібно робити. Мені одразу почали розповідати: куди, що, для чого, тобто мені одразу дали шляхи, без всяких там «а давай завтра, бо…». Працівники одразу почали адекватно відноситись і допомагати», - розповідає Руслан.

Центр допомоги воїнам на вулиці Пекарській у Львові працює вже 7 років. Саме тут щодня захисники і захисниці, ветерани та їх рідні, а також рідні загиблих Героїв отримують безкоштовні консультації та комплексну допомогу фахівців. Щосуботи тут безкоштовно проводять юридичні та психологічні консультації, а щосереди діє група підтримки для людей, рідні яких на війні.

«Значна частина наших відвідувачів перебуває в зоні бойових дій. Ми спілкуємося, до нас телефонують просто поговорити, дізнатися, якою є ситуація у Львові. Коли хлопці прибувають на лікування після поранення, на реабілітацію, вони обов’язково заходять до нас», - ділиться Світлана Ткачук, керівниця Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.

Зазначимо, за час повномасштабної війни у Львівському центрі допомогу отримали понад 6,5 тисяч воїнів та їх рідних. А загалом за весь період роботи тут надали понад 80 тисяч послуг ветеранам. Щомісяця центр приймає близько 200 відвідувачів.

Центр працює на вул. Пекарській, 41. Контакти: 032 254 61 16; +38 067 962 83 25.

Відео створено за підтримки Фонду Ганнса Зайделя