У Центрі обліку для бездомних людей організують різдвяну вечерю

  • 04.01.2023, 10:08
  • 767
  • Пресслужба ЛМР
У переддень Різдва Христового, 6 січня, о 20:00 год працівники Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб для людей, які отримують послуги у цій установі, накриють святвечірній стіл. Тож близько півсотні людей, які через різні життєві обставини не мають домівки, зможуть спільно покуштувати традиційні святвечірні українські страви.

фото з архіву, автор: Роман Балук

«Розпочнеться різдвяна вечеря зі спільної молитви, а по завершенні – обов’язково будуть колядки. Як і щороку вечеря складатиметься з традиційних для українського столу страв. Обов’язково буде кутя, смажена риба, оселедець, борщ, вареники, грибна підлива, пампушки та узвар», - розповіли у Центрі обліку.

В організації вечері працівникам Центру традиційно допомагають громадські організації, благодійники та підприємці: за що в установі їм дуже вдячні. Цього року, до слова, долучилися до підготовки вечері волонтери з Корпорації добрих справ. Також вони для кожного учасника вечері підготували ще й святкові подарунки. Кожен отримає пакунок з сюрпризом.

Різдвяну вечерю у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб готують уже багато років поспіль: цьогоріч вона відбудеться уже чотирнадцятий раз.