Що потребують ВПО зі зимового містечка та як львів’яни можуть долучитися

  • 14.02.2023, 15:12
  • Пресслужба ЛМР
Під дописами Львівської міської ради у соцмережах все частіше з'являються запитання від мешканців, як вони можуть допомогти вимушено переміщеним особам, що проживають у модульному зимовому містечку, яке розташоване на Сихові. У коментарях містяни пропонують одяг, побутову хімію, дитячі іграшки тощо. Відтак у Міському центрі підтримки внутрішньо переміщених осіб нагадують, як мешканці Львівської громади можуть долучитися до допомоги переселенцям.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

За словами координатора модульних містечок у Львові Володимира Головатого, мешканці будиночків мають усе необхідне. Але є речі, які швидко закінчуються і потребують постійного оновлення.

«Якщо львів'яни хочуть якось допомогти українцям, що втекли від війни до Львова, варто звернутися в Міський центр підтримки внутрішньо переміщених осіб, що на вулиці Костя Левицького, 67, або за номером гарячої лінії 050 555 4461. Адміністратори повідомляють, які реальні запити є від мешканців будиночків. Найбільший запит є на побутову хімію та дитячі велосипеди чи самокати», — говорить Володимир Головатий.

Нагадуємо, у найбільшому у Львові зимовому модульному містечку проживає понад 750 українців, які знайшли прихисток у нашому місті, рятуючись від війни. Це жителі трьох літніх містечок зі Стрийського парку, вул. Пулюя та «Маріяполісу», будиночки яких законсервували на зиму. Загалом у Львові проживає близько 150 тисяч вимушено переміщених осіб.