У модульному містечку на Сихові облаштували чотири дитячі кімнати

  • 15.03.2023, 13:55
  • Пресслужба ЛМР
Для дітей, які мешкають у модульному містечку на Сихові, облаштували ігрові кімнати, де вони можуть погратись та відпочити. У цьому посприяли благодійники.

Як розповів координатор модульних містечок у Львові Володимир Головатий, дитячі простори облаштували цього місяця. Тут є шведська стінка, дитячі меблі, нові розвиткові іграшки тощо. Тож тепер найменші мешканці містечка – а це понад 200 дітей, матимуть більше можливостей весело та з користю для себе проводити час. 

Закупити необхідне обладнання та облаштувати кімнати допомогли благодійники. Зокрема, вартість двох кімнат – у 5-му та 6-му будинках, а це 90 тисяч гривень, профінансувала організація «Право на здоров'я» (HealthRight International) в Україні. Ще дві кімнати – у 2-му та 3-му будинках (це 100 тисяч гривень), профінансували депутат Львівської міської ради Дмитро Колесник та Церква «Осанна»..

Для зручності, дитячі кімнати у 5-му, 6-му та 2-му будинках розташували на перших поверхах, адже їх передбачили для діток, віком від народження до 9 років. Дитячу кімнату у 3-му будинку обладнали на 2-му поверсі: тут зможуть проводити час діти, віком від 10 до 14 років.

Зазначимо, у зимовому модульному містечку на Сихові проживає близько 700 мешканців.