Громадська організація зі США передала дітям наплічники, канцелярське приладдя та книги

• 24.05.2023, 12:30
  • Пресслужба ЛМР
До дітей, які мешкають у центрі соціальної підтримки та модульному містечку на Сихові, завітали Картер Бек та Альберт Лім – волонтери громадської організації Global Education Connection (США), яка сприяє покращенню можливостей для навчання дітей.

Як розповіли у міському управлінні соціального захисту, під час дружньої зустрічі говорили про нове життя та навчання у Львові та практикували англійську. Також діти отримали подарунки: зручні наплічники, канцелярське приладдя та книги.

«Навзаєм дітлахи подарували гостям «скриньку подяки» з патріотичними сувенірами та власноруч виготовленими поробками, а ще навчили наших гостей колоритних українських фраз. Щиро дякуємо за підтримку і турботу про навчання й розвиток потенціалу кожної дитини, особливо під час війни», - додали в управлінні соціального захисту ЛМР.