У Львові проведуть форум з розвитку та підтримки сімейних форм виховання

  • 27.11.2023, 16:15
  • 503
  • Пресслужба ЛМР
1 грудня у Львові відбудеться Форум з розвитку та підтримки сімейних форм виховання «Дитина.Мрія.Родина», на якому обговорять найактуальніші питання щодо усиновлення чи створення прийомної сім’ї.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

На захід запрошено представників органів державної влади та місцевого самоврядування, спеціалістів служб у справах дітей, соціальних працівників та батьків-вихователів, прийомних батьків, усиновителів та тих, хто лише планує прийняти у свою родину дитину, а також тих, хто зростав у ДБСТ, благодійні фонди, організації та добродіїв, які підтримують і дітей і батьків та допомагають їм на різних етапах.

На форумі обговорюватимуть такі питання:

·   як громади співпрацюють та підтримують сім’ї, у яких зростають прийомні діти або дитячі будинки сімейного типу;

·   які запитання та труднощі можуть виникнути у кандатів на усиновлення чи створення прийомної сім’ї;

·   психологічні проблеми та досвід тих, хто є прийомними батьками, чи батьками-вихователями із тими, хто лиш думає ним стати;

·   співпраця з представниками влади та фондами.

Форум організовують: управління «Служби у справах дітей» Львівської міської ради спільно з Благодійним фондом «Рідні», Національним офісом дітей та молоді «ДІйМО» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Форум «Дитина. Мрія. Родина» відбудеться 1 грудня з 10:00 до 17:00 у Львові, за адресою: вул. Листопадового чину, 8 (готель BANKHOTEL).  Початок реєстрації – о 9:00 год.

Повна програма форуму – за посиланням.