У Львові батькам полеглих і зниклих безвісти захисників місто виплатить 10 тис. грн допомоги: триває прийом документів

  • 17.05.2024, 16:39
  • 1090
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні виконавчий комітет Львівської мерії прийняв положення про надання щорічної одноразової матеріальної допомоги до Дня матері та Дня батька. Сума цієї допомоги – 10 тисяч гривень для кожного. Документи на виплату приймає Центр надання послуг учасникам бойових дій.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Право на таку допомогу мають батьки:

·        загиблих (померлих) захисників та захисниць України за умови:

– реєстрації батьків на території Львівської МТГ на день подання заяви або на день загибелі (смерті) захисника/захисниці;  

– батьки (незалежно від їх реєстрації), якщо їх дитина (захисник/захисниця) на день загибелі (смерті) були зареєстровані на території Львівської МТГ;

– батьки (незалежно від їх реєстрації), якщо члени сімей (дружина, малолітні, неповнолітні діти) загиблих захисників/захисниць були зареєстровані на території Львівської МТГ на день загибелі.

·        зниклих безвісти захисників та захисниць України за особливих обставин за умови реєстрації на території Львівської МТГ.

·        загиблих (померлих) внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, та осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадянську мужність, патріотизм виявлені під час Революції Гідності, за умови реєстрації на території Львівської МТГ.

Також право на щорічну одноразову матеріальну допомогу мають матері, батьки з числа переселенців, за умови реєстрації фактичного проживання у Львівській МТГ та внесення до Єдиної інформаційної бази даних про це.

Перелік документів, які потрібно подати:

·        паспорт;

·        ідентифікаційних код;

·        банківські реквізити (ПриватБанк, Ощадбанк);

·        посвідчення члена сім'ї загиблого захисника чи захисниці України (сіре посвідчення);

·        свідоцтва про народження загиблого/загиблої, зниклого/зниклої безвісти;

·        свідоцтво про смерть загиблого/загиблої;

·        відомості з Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин (для членів сімей зниклих безвісти);

·        довідка про взяття на облік ВПО (для внутрішньо переміщених осіб).

Документи на допомогу приймає Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій: вул. Пекарська, 41 (головний офіс) та вул. Генерала Чупринки, 85 (відділення центру). Контактний телефон: 0739628325.

Нагадаємо, перший в Україні Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій працює уже 8 років. Тут щодня захисники і захисниці, ветерани та їх рідні, а також рідні загиблих Героїв, отримують безкоштовні консультації та допомогу. Це був один із перших в Україні центрів, який створили для воїнів та їх рідних, де вони можуть отримати всю комплексну допомогу за принципом «рівний-рівному».