Львів об’єднує зусилля для підтримки ветеранів: конференція для формування спільноти
Конференція «Реінтеграція ветеранів. Освіта, бізнес, спільнота» об'єднає представників громадських організацій, фондів, місцевої влади та бізнесу, зацікавлених у підтримці ветеранів.
Для кого ця конференція:
- Громадських організацій та ініціатив, що працюють з ветеранами;
- Фондів, які надають фінансову допомогу ветеранам;
- Представників місцевої влади та бізнесу;
- Ветеранських об'єднань;
- Експертів у сфері ветеранської політики.
Ключові теми конференції:
- Освіта та професійна реабілітація: Можливості навчання та працевлаштування для ветеранів.
- Бізнес для ветеранів: Підтримка ветеранського підприємництва.
- Психологічна підтримка: Програми та методики для подолання психологічних травм.
- Соціальна адаптація: Створення сприятливого середовища для ветеранів.
Чому варто взяти участь:
- Сформувати спільну візію: безпосередньо вплинути на розробку планів підтримки ветеранів на наступний рік;
- Налагодити партнерство: знайти нових партнерів та розширити коло співпраці;
- Перейняти досвід: познайомитися з найкращими практиками у сфері ветеранської політики;
- Поділитися своїми досягненнями: представити власні проєкти та досвід іншим учасникам;
- Створити сильну спільноту: об’єднатися з однодумцями для спільного вирішення проблем реінтеграції ветеранів та їхніх сімей.
До участі запрошують всіх, хто хоче долучитися до розвитку ветеранської політики у Львові та сприяти реінтеграції ветеранів. Реєстрація та деталі на сайті Центрів Едукації.
Подію організовує Мережа Центрів Едукації спільно з КУ Інститут міста, за підтримки DVV International у рамках проєкту «Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей», що фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини.
Довідка
Центри Едукації – це мережа неформальної освіти, що працює на базі бібліотек і спрямована на розвиток культури навчання впродовж життя. Тут надають можливість кожному опанувати нові навички та відкрити нові горизонти у професійному та особистому житті. Місія ЦЕ – зробити освіту доступною для всіх, незалежно від віку чи професії, підтримати ветеранів, військовослужбовців та їхні родини.
