Львів вітає довгожителів: Маргарита Супрунович відзначила столітній ювілей
27 листопада 2024, 11:00
Пресслужба ЛМР
У Львові продовжують традицію вітати довгожителів нашої громади, які відсвяткували 100 і більше років. Напередодні з уродинами привітали ювілярку Маргариту Супрунович – їй виповнилось 100 років.
Усіх довгожителів, які відсвяткували 100 і більше років, у Львівській громаді вітають щорічно. Це традиція, яка триває понад 15 років.
Традиційно тим довгожителям, які відзначають 100 років, на день народження з міського бюджету надають одноразову допомогу 10 тисяч гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 10 тисяч гривень.
Загалом на цей рік на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у міському бюджеті передбачили 680 тисяч гривень.

