У Домівці врятованих тварин новий мешканець – кінь Бадді із Краматорська
По приїзду Бадді опинився під опікою тендітних жінок, котрі змогли підняти його на 4 копита. Зараз він статний красивий велетень, який залюбки ходить на прогулянки та у турботі проживає відведене йому життя», - розповіли у Домівці.
Нагадаємо, з початку повномасштабної війни Домівка врятованих тварин, що у парку «Знесіння», прийняла понад 5 тисяч домашніх улюбленців, зокрема собак та котів, які залишились без опіки. Так, за словами керівника зоологічного відділу парку для вихованців, кількість яких суттєво зросла, продовжують будувати новий притулок коштом благодійників. Тим часом Домівка закликає усіх небайдужих долучитись та допомогти забезпечити для нових мешканців корм та лікування.

