Перейти до основного контенту
17°
Похмуро
07 липня 2026
Вівторок
17°
Дощ, Похмуро
Вдень
19°
Дощ, Похмуро
Вночі
16°
Похмуро
08 липня 2026
Середа
16°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
18°
Ясно
Вночі
15°
Похмуро
09 липня 2026
Четвер
14°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
18°
Дощ, Похмуро
Вночі
12°
Мінлива хмарність
10 липня 2026
П'ятниця
16°
Похмуро
Вдень
20°
Похмуро
Вночі
12°
Похмуро
11 липня 2026
Субота
16°
Мінлива хмарність
Вдень
19°
Мінлива хмарність
Вночі
14°
Похмуро
12 липня 2026
Неділя
14°
Мінлива хмарність
Вдень
14°
Похмуро
Вночі
13°
Ясно

У Львові відбудеться масштабна благодійна акція «Україна – це ми!», приурочена до Дня незалежності України

07 серпня 2017, 09:28
Марія Демчина
З нагоди Дня незалежності України 24 серпня в Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького відбудеться масштабне благодійне дійство для сімей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні – акція «Україна – це ми!». Початок – о 13.00.

Організовують акцію Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького за підтримки Львівської міської ради та Львівської обласної державної адміністрації. Співорганізаторами є: 58-ий Будинок офіцерів (м. Львів), Львівська обласна спілка багатодітних сімей «Щаслива родина», Львівський благодійний фонд «Солдатські матері – за нову армію», Міжнародний благодійний фонд «Жертвам війни в Україні», радіо «Lemberg».

У програмі заходу, який розпочнеться о 13.00 год. спільним виконанням молитви, передбачені різноманітні подарунки та атракції. Серед них – дефіле духових оркестрів; майстер-класи від відомих майстрів народної творчості та майстрів кулінарії; розваги від шоу «ОШОУ», а також забавні ігри для діток Героїв від дельфінарію «Оскар», а також від веселих аніматорів. ІТ-уроки проведуть діткам вчителі Львівська академія «Start_IT».

«І дорослі цього дня не сумуватимуть. Для них передбачено також цілу низку розваг. Зокрема, салон «Shamani» запропонує для сімей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні взяти участь у розіграші призу у вигляді створення стильних зачісок і проведення фотосесії в Музеї під відкритим небом. Також на усіх учасників дійства чекає частування солдатським кулішем і борщем, приготованими за давніми українськими рецептами. Захід також доповнить святковий концерт від радіо «Lemberg» за участю львівських виконавців і гуртів», - розповідають організатори.

Для сімей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні, які попередньо зареєструються для участі в масштабному святкуванні, будуть видані безкоштовні квитки. За деталями можна звертатися за номером телефону: 0972329068.