У День створення 103‑ї бригади ТрО ЗСУ презентували документальний фільм про її бойовий шлях
Автор фільму — військовослужбовець і журналіст Микола Кобилюк. У стрічці він детально показує, як формувалась бригада, через які ключові бої пройшли її військові, і що мотивує їх чинити спротив.
«Цей фільм — це не просто хроніка подій, а глибоке занурення у світ наших захисників, які щоденно демонструють неймовірну мужність та відданість», — зазначив начальник відділу комунікацій Командування Сил ТрО ЗСУ (ТРО Медіа), полковник Олексій Дмитрашківський.
Особливий акцент стрічка робить на українській ідентичності, культурних традиціях та світоглядній відмінності українців від росіян. Автори також пояснюють, чому росії не вдасться загарбати Україну.
Фільм про 103-тю бригаду став п’ятим у документальному циклі «Готові до спротиву», який реалізує ТРО Медіа. Керівник проєкту — полковник Олексій Дмитрашківський, художній керівник — режисер Ахтем Сеітаблаєв.
Переглянути фільм можна за посиланням: https://youtu.be/T5y58kIMntM.
Нагадаємо, 27 червня – День створення 103‑ї окремої бригади територіальної оборони імені митрополита Андрея Шептицького. Бригада створена у 2018 році.
