Відповідальне місто: «Територія дитинства»

  • 29.05.2017, 13:54
  • Прес-служба ЛМР
З 29 травня до 8 червня 2017 року у рамках кампанії «Відповідальне місто» триватиме масштабний міський захід до Міжнародного дня захисту дітей «Територія дитинства». Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді безкоштовно долучить до різноманітних пізнавальних та розважальних заходів маленьких львів’ян нашого міста та його гостей.

Діти з багатодітних, малозабезпечених, опікунських сімей, діти-сироти, діти з особливими потребами, діти учасників АТО, діти, які переселились з окупованих територій України, діти з інтернатних закладів матимуть можливість обрати у запропонованій їм програмі «Територія дитинства» розваги на будь-який смак та вподобання. Зокрема, екскурсії у військові частини, навчальні заклади та спеціалізовані центри, відвідати майстер-класи з самооборони, пожежної справи, кулінарії та інших спеціальностей. Учасники заходу матимуть можливість ознайомитись з професіями: медика, військового, ветеринара, пожежника, поліцейського, кондитера, фармацевта, піцмайстра, зоолога, архітектора, історика, екскурсовода, залізничника, юриста, працівника театру та з напрямками технічних спеціальностей. Дітки наймолодшої вікової категорії матимуть змогу насолодилися відвідавши розважальні заклади та переглянути вистави в дитячих театрах м. Львова.

 «В час канікул кожна дитина має можливість подумати над тим, що у майбутньому стане справою її життя. Наш відділ «територією дитинства» забезпечить діткам можливість почути, побачити і навіть відчути як це бути тим, ким мрієш стати. «Немає поганих професій, але є такі, якими ми поступаємося іншим» (М. Замакоїс)», - Світлана Гриців, начальник відділу соціальної роботи Франківського району, відповідальна за проект «Територія дитинства».    

Також у рамках проекту працівники Львівського міського центру соціальний служб для сім’ї, дітей та молоді у співпраці із навчальними та іншими закладами проведуть комплекс заходів профорієнтаційного характеру.

Захід відбудеться за благодійної підтримки: «Об’єднання «Самопоміч» (технічна підтримка), ТзОВ «Майстерня карамелі» (продукція), ТОВ «КФ «Ярич» (продукція), Львівська філія ТзОВ ТД  «Карпатські мінеральні води» ( продукція), ТОв «Біскотті» (продукція).

До співпраці в організації заходів залучені: Національна Академія сухопутних військ, Ресторан – «Челентано», Національний Лісотехнічний Університет України, Львівський історичний музей, ТзОВ «Чудо-тур», Головне управління ДСНС України у Львівській області, Обласний академічний театр ляльок, Управління патрульної поліції, Музей історії релігії, Обласна станція переливання крові,        Музей хвороб людини ЛНМУ, Музей історії Львівський залізниці, Національний музей ім. Андрея Шептицького, Храм Св. апостолів Петра і Павла, Воєнно-історичний музей, 80-та окрема десантно-штурмова бригада, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнології ім. С. Гжицького, Ресторан «МакДональдс», Кінотеатр «Lviv Film Center», Інтерактивний музей «D. S. Таємна аптека», Львівська Майстерня Шоколаду, Аквапарк «Пляж», Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр, Зоологічний музей ім. Бенедикта Дибовського ЛНУ ім. І. Франка, Львівський національний театр опери та балету ім. С. Крушельницької, Дитячий розважальний центр «Леопарк», Спортивно-розважальний комплекс  «Апекс», Музей народної архітектури і побуту у Львові, Львівський апеляційний адміністративний суд, Львівський університет безпеки життєдіяльності.

Довідка

Кампанія «Відповідальне місто» покликана об’єднати нас робити добрі вчинки для тих, хто потребує підтримки. Для того, щоб об’єднати зусилля соціально відповідального бізнесу та звичайних громадян розроблено спеціальний проект, який передбачає маркування брендбуковими авторськими наліпками тих підприємців, які активно підтримують потребуючих, що в свою чергу допоможе львів’янам бути споживачем товарів та послуг небайдужих представників бізнесових кіл.