У Львові проведуть ІI Всеукраїнський форум молодіжної політики «Молодвіж»
Виконком прийняв рішення про надання комунальній установі Інституту міста функцій замовника на оплату послуг у межах проведення ІI Всеукраїнського форуму молодіжної політики.
Нагадаємо, «Молодвіж» — це зустріч молодих змінотворців, спілкування та інтерактив задля порозуміння. Там обговорюють важливі питання молодіжної політики в Україні, а ще діляться досвідом реалізації крутих локальних та всеукраїнських молодіжних ініціатив. Учасники обговорюватимуть важливі питання молодіжної політики в Україні, ділитимуться досвідом реалізації крутих локальних та всеукраїнських молодіжних ініціатив.
Організаторами цьогорічного форуму є ініціативна молодь Львова, представники студентського самоврядування, молодіжних громадських організацій — Львівський молодіжний клуб, Центр ініціативної молоді, Львівський кластер розвитку освіти та креативності, EGEA Lviv, Пласт, а також комунальних установ — Інститут міста та Львівський міський молодіжний центр.
Організатор очікують 1500 учасників та учасниць зі всієї України.
До 1 серпня діє реєстрація: https://forms.gle/WyeLKkhSZ6QCL6oS7.
Офіційні сторінки форуму у Facebook та Instagram.
відео: Андрій Андрух
