У Львові стартував цьогорічний «Молодвіж»

• 05.09.2020, 11:48
  • Соломія Григор’єва
На території !FestRepublic відбулася церемонії відкриття цьогорічного масштабного всеукраїнського молодіжного заходу «Молодвіж NOT. Wasted». Захід буде проходити протягом 24 годин і буде зосереджений на обговоренні того, чи втрачений для молоді 2020 рік і куди потрібно рухатися далі, того, як пандемія змінює наше життя, ритуали і звички, як світ переосмислює цінності, перед якими викликами ми постаємо і як з ними впоратися.

фото: Маркіян Лисейко

«Це перший молодіжний захід, який повертається після довгого затишшя та ще й в час багатьох карантинних обмежень. Але організатори все роблять згідно правил: температурний скринінг, масковий режим, дистанція. Це непростий виклик, тому дякуємо всім, хто зміг це організувати, зібрати таку величезну команду волонтерів. Тут все дуже безпечно, все контролюється. Ми раді, що така велика кількість молодих людей зібралася тут і долучається до багатьох цікавих дискусій, розмов», — зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

фото: Маркіян Лисейко

«Цьогоріч у нас буде 24 години дуже насиченої програми, яка поєднана однією концепцією: втрачено чи не втрачено цей 2020 рік. Молодь почала цей рік того, що напланувала собі багато класних драйвових і двіжових речей, але із зрозумілих причин всі плани наламались. Зараз головне питання, чи запуститься знову вир життя, вир громадянського суспільства, вир молодіжних ініціатив. На „Молодвіжі“ ми власне й підніматимемо ці питання в руслі цінностей, важливостей, можливостей», — розповів Олег Малець, головний координатор «Молодвіжу».

Нагадаємо, цьогоріч програма вийшла максимально насиченою. Кожний з напрямків #молодвіжної_філософії зосереджується на обговорення певних проблем, що турбують молодіжне ком'юніті в Україні.

Коротко про кожний із них:

#молодвіж_важливості - про мережевий детокс, людину під інстафільтром, інформаційну гігієну, корпуцію і боротьбу з нею, секс і здорову сексуальність, здоровий глузд та активних громадян навколо нас.

ТОП-подія: 16:00. Локація: клуб. Тема: «Не паніка, а здоровий глузд». Гості: Володимир Беглов та Уляна Супрун.

#молодвіж_цінності - про молодіжні стратегії, цінності різних поколінь, права молодої людини і їх мутація під час карантину, громадське суспільство та активізм, онлайн-волонтерство.

ТОП-подія: 12:00. Локація: 10 корпус. Тема: «…не є законними…» Гості: Сергій Стерненко, Олександра Матвійчук, Станіслав Безушко, Світлана Хилюк.

#молодвіж_можливості - про бізнес під час карантину, маркетинг у соцмережах, блогерство і соцмережі та подорожі світом.

ТОП-подія: 17:00. Локація — дах. Тема: «Ну прям дуже відверто: А.І. Садовий і Джеральд Естрада». Гості: мер Львова Андрій Садовий і тупо крінж Джеральд Естрада.

#молодвіж_шаленості - про успішний успіх, про музичну та літературну кар'єру. Тут також будуть перегляд та обговорення фільмів, патюні, концерт, стендапи, настільні ігри та масова руханка.

ТОП-подія: 15:00. Локація: пірс. Тема: «Уявна уявність про музичний світ, пошук себе, успіх, славу і рок-н-рол. ПЕРЕДПРОДАЖ нового роману «Рок-н-рол». Гість: Сергій Мартинюк.

Соцмережі «Молодвіжу»:

Inst: https://instagram.com/molodvizh?igshid=1363ulorc6lat