Мерія Львова оголосить архітектурні конкурси на облаштування громадського простору та молодіжного хабу біля гуртожитків Франкового вишу

• 07.10.2020, 20:39
  • Марія Демчина
Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся зі студентами Львівського національного університету імені Івана Франка. Під час візиту мер оглянув територію біля гуртожитків на вул. Медової Печери й обговорив з молоддю проблемні питання та реалізацію спільних проектів з вишем.

фото: Роман Балук

«Треба оголосити архітектурний конкурс на облаштування цієї території і цього простору. Це мають бути два різні проекти: облаштування громадського простору і облаштування молодіжного хабу. Думаю, отримаємо багато пропозицій від різних архітектурних компаній, і буде з чого обрати. Бо якщо тут щось робити, то воно має бути перфектне і якісне.

Ми з університетом маємо ще один крутий проект. Минулого тижня я був на біологічному факультеті і побачив прекрасні музейні експозиції. Тому ми вирішили будувати окрему будівлю — в нас є площа за церквою Анни, де хочемо створити конгрес-центр, і там же збудувати корпус для університету, де можна було б всі ці красиві експозиції розміщувати, робити лабораторії", — зазначив мер Львова Андрій Садовий.

фото: Роман Балук

Також під час зустрічі обговорили проблему подачі гарячої води університетом. Мер зазначив, що для студентів, як і для всіх мешканців Львова, гаряча вода має бути цілодобовою, тож доручив спільно напрацювати можливі варіанти вирішення цього питання.

Окрім того, зі студентами мер обговорив питання громадського транспорту та нових транспортних розв’язок у місті. Очільник міста зауважив, що окрім ремонту доріг, планують зробити кільце Пасічна-Личаківська біля 28-го ремонтного заводу. А упродовж наступних 2-х років Львів має отримати 460 нових одиниць транспорту — це і електробуси, і трамваї, і тролейбуси, і автобуси. Адже альтернативи громадському транспорту немає, — наголосив мер.

фото: Роман Балук

Опісля, Андрій Садовий обговорив зі студентами різні стратегічні плани розвитку Львова.