У Львові відбулись вибори студентського мера міста

• 17.12.2020, 14:08
  • Соломія Григор’єва
Учора, 16 грудня, в актовій залі Національного університету імені Івана Франка зібрались делегати з усіх університетів Львова для того, щоб обрати студентського мера на 2021 рік. Чинну очільницю Ольгу Дякун обрали головою студентської ради ще на рік.

«Цей рік був складним і став викликом для всіх. Втім, студентській раді вдалось проробити чимало роботи та показати хороші результати. Сьогоднішні вибори студентського мера — дуже важливі і для молоді, і для міста, адже саме студенти оберуть радника міського голови на наступний рік. Тому бажаю всім зважених рішень», — виступив з вітальним словом Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

Чинна студентська меркиня Ольга Дякун прозвітувала про роботу, виконану впродовж 2020 року. Зокрема, висловила подяку кожному, хто брав активну участь у творенні молодіжної політики міста.

«Попри всі труднощі, зумовлені пандемією, студентська рада намагалась по максимуму виконати свою роботу: ми успішно запровадили новий онлайн-формат щорічної молодіжної сесії, яку організовували спільно з Управлінням молодіжної політики, брали участь у масштабній всеукраїнській акції „Зробимо Україну чистою“ від міжнародної ініціативи „Let's do it, Ukraine“, на День студента вдалось зберегти традицію — нагородити найактивнішу молодь міста, одягнути головних львівських охоронців, левів перед міською радою, у студентські мантії та багато іншого. Дякую всім учасникам студентської ради за роботу, терпіння та оптимізм», — розповіла Оля Дякун.

У голосуванні за обрання нового студентського мера взяло участь більше 30 делегатів з університетів Львова. Одноголосно вирішили, що каденцію чинного студентського мера буде продовжено ще на один рік.

У свою чергу Ольга Дякун розповіла про плани розвитку студентської ради на 2021 рік: «Ми обрали декілька основних напрямків роботи, зокрема розвиток структури студентської ради та проєктна діяльність. Також хочемо зосередити ще більше уваги на напрацюваннях зовнішніх зв"язків студентської ради, задля подальших позитивних змін».