Маленьких львів’ян запрошують на літні школи від Дитячих клубів Львова

  • 16.06.2021, 08:48
  • Олена Пасєка
Цього тижня розпочали свою діяльність літні школи Дитячих клубів Львова. Програми шкіл насичені веселими змаганнями і тренуваннями, мистецькими акціями та конкурсами.

Мережа Дитячих клубів Львова від управління молодіжної політики ЛМР налічує понад 40 клубів та 100 різноманітних гуртків. На час літніх канікул Дитячі клуби Львова пропонують дітворі різні можливості для проведення вільного часу. Зокрема, мережа дитячих клубів організовує осередки активного дозвілля, в яких маленькі відвідувачі мають змогу спробувати себе в різних видах творчості, спортивних іграх, спільних прогулянках. Клуби безкоштовні та розташовані у всіх районах міста, аби дітям було зручно добиратися на заняття.

Крім цього Дитячі клуби Львова, за підтримки управління молодіжної політики ЛМР, 14 липня організовують захід для всіх, хто долучився до літніх шкіл.

«Кульмінацією цієї школи є великий масштабний захід, який організовується для всіх діток, які відвідували літні школи. «Літній драйв» Дитячих клубів відбуватиметься вже традиційно у парку Знесіння. Програма заходу включає різноманітні конкурси, естафети та призи для переможців», — розповіла Діана Наорлевич, координатор Дитячих клубів міста Львова.

Нагадаємо, в кожному районі Львова є декілька дитячих клуб. З повним переліком можна ознайомитись нижче.