Зараз або ніколи. Реєстрацію на «Молодвіж 2021» відкрито

  • 22.07.2021, 13:26
  • 1415
  • Соломія Григор’єва
Відкрито реєстрацію на «Молодвіж 2021» – захід, що уже вчетверте проводиться у Львові. Цьогорічною фокусною темою заходу стане гасло !Voice it |Виражайся!, яке зосереджене на пошуку молоддю власних голосу, унікальності та ідентичності. Дійство відбудеться 4-5 вересня на території !FESTrepublic, що за адресою вул. Старознесенська, 24-26.

Уже звично, «Молодвіж» буде повністю безкоштовним. Попередня реєстрація відбуватиметься через Telegram-бота. Відвідувачам потрібно буде ввести свої вихідні дані для генерування унікального QR-коду, за допомогою якого вони зможуть потрапити на територію !FESTrepublic, де відбуватиметься захід. Окрім того, бот повідомлятиме про всі апдейти у програмі, надсилатиме короткі описи лекцій та спікерів і дозволить постійно бути на зв’язку із командою. Знайти його можна за посиланням: https://t.me/Molodvizh_2021_bot

Захід відбуватиметься відповідно до всіх карантинних обмежень, тому вітаються маски, антисептики, соціальна дистанція та, звісно ж, вакцинація.

Головними ідеями заходу стануть п’ять тематичних блоків: мовчи, шепочи, говори, кричи та реви. Кожний з них буде виражати певний контекст та передбачатиме обговорення тем, які раніше замовчувалися. Особливостями цьогорічного Молодвіжу стануть інтерактивні партнерські точки, тиха кімната, насичена нічна програма та багато інших цікавих нововведень. Спікерів поки команда тримає у таємниці, але перші анонси можна буде знайти вже зовсім скоро у їхніх соцмережах.

«Команда заходу має, чим дивувати, тому радо запрошує вас 4-5 вересня на Старознесенську, 24-26. Буде гучно!» – зазначають організатори.