«Діти – дітям»: львів’ян запрошують на благодійний гаражний розпродаж, аби врятувати життя малюків

  • 28.09.2021, 13:29
  • Пресслужба ЛМР
Львів’ян та гостей міста запрошують 2 жовтня з 11.00 до 17.00 год. на сімейне свято благодійний «Гаражний розпродаж від Світлички». Усі зібрані кошти під час заходу будуть скеровані на придбання портативного апарату УЗД для відділення анестезіології та інтенсивної терапії № 2 у Міській дитячій лікарні міста Львова. Вартість апарату – 60 тис. грн.

Місце проведення заходу: Горіховий гай (біля Lviv City Centre). Організовує благодійну ініціативу “Інноваційний дитячий простір Світличка”.

На гостей заходу чекає ярмарок, де вони зможуть придбати різноманітні ексклюзивні, цікаві та корисні речі за спеціальними цінами, наприклад, коралі від відомої співачки Соломії Чубай, книгу з автографом владики Бориса Ґудзяка, бананки та рюкзаки чи навіть ноутбук від ІТ-компанії, лот на звукозапис у Jazz School Lviv, ніч в одному з унікальних львівських готелів тощо. 

А ще тут можна купити “новий” самокат дитині, а також суттєво оновити власний гардероб. На відвідувачів також чекає багато не менш цікавих лотів, які власними руками виготовили діти.

«Портативний апарат для ультразвукової діагностики допомагає у ранній та прицільній діагностиці, зокрема, патологій грудної та черевної порожнини, серця, судин. Цей апарат зможе допомогти провести ранню діагностику та врятувати життя діткам», – ділиться Андрій Фуртак, лікар анестезіолог львівської міської дитячої лікарні на вул. П. Орлика.

Саме тому батьки, діти та друзі «Світлички» об'єдналися заради спільної та благородної мети – розповісти та показати дітям, що таке благодійність і як кожен, докладаючи зусилля, може творити добро, ділячись власними речами, роблячи екообмін дитячим транспортом, іграшками, чи витягнувши зі своєї скрині унікальні скарби. Під гаслом розпродажу «Діти – дітям» та «Сіємо добро разом» до участі у благодійній ініціативі уже вдалося залучити чимало друзів «Світлички». Тож, організатори сподіваються, що багато львів’ян відвідає захід і зробить свій внесок у придбання такого апарату. 

«Ідея робити «Гаражний розпродаж» від «Світлички» виникла після Різдва, коли ми колядували з нашим вертепом і назбирали кошти на лікування дівчинці, яка тоді лежала в лікарні, а її родина потребувала фінансової допомоги, – ділиться Наталя Смуток, ініціаторка заходу, засновниця Інноваційного дитячого простору «Світличка». – Це неймовірний дар – творити спільне добро заради порятунку життя. Віримо, що маленькими кроками і щоденними нашими діями ми потроху змінюємо світ на краще».

Вхід на гаражний розпродаж вільний.

Деталі у події на ФБ: https://fb.me/e/386CAowUw

Контактна особа для ЗМІ: Наталя Смуток, 0673708336,  засновниця Інноваційного дитячого простору «Світличка».