У Львові з’явився новий мурал

  • 26.10.2021, 15:39
  • 806
  • Пресслужба ЛМР
У Львові намалювали новий мурал, ескіз якого створили львівські школярі в рамках ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді». Зараз працюють над створенням ще одного.

У червні цього року львівський міський молодіжний простір дизайну та медіа Pixlab спільно із КУ Інститут міста та управлінням освіти Львівської міської ради у межах впровадження ініціативи UNICEF «Громада, дружня до дітей та молоді» проводив учнівський конкурс муралів серед шкіл Залізничного району міста Львова.

Як повідомляє пресслужба мережі молодіжних просторів ТВОРИ!, цей проєкт став пілотним і, завдяки його успіху серед креативної молоді, дав можливість наступного року зробити конкурс загальнольвівським.

«Мені з самого початку подобалася ідея проєкту муралів. Думаю, що саме через творення таких речей ми будемо вчитися робити якісніші речі», - зазначає художник-мураліст Андрій Буняк.

Темою малюнків обрали національно-патріотичне виховання у сучасному переосмисленні, ідея якого виникла з того, що управління освіти має програму, спрямовану на розвиток патріотизму. Організатори впевнені, що конкурс став поштовхом для більш творчого та креативного осмислення учнями зазвичай шароварних тем.

Протягом травня команди учнів працювали над створенням малюнків, а також розробляли фандрейзингові стратегії, які б дозволили їм фінансово долучитися до реалізації муралу. Основну частину витрат покрило міське управління освіти.

У конкурсі перемогли середня загальноосвітня школа №65, мурал на якій уже створений, та середня загальноосвітня школа № 77 м. Львова з поглибленим вивченням економіки та управлінської діяльності, де мурал перебуває у процесі створення.

Таня Буйна, учениця 8 класу школи № 65, розповідає: «Хотілося створити щось сучасне і не таке типове. Вийшло класно. Я би з радістю ще раз взяла участь у такому конкурсі: думаю, вони якраз допомагають місту розвиватися».