Х Міжнародний форум Клубу Молодого Винахідника відбувся за участі львівських вчителів

  • 23.11.2021, 15:39
  • Пресслужба ЛМР
Цього тижня відбувся Х Форум Клубу Молодого Винахідника. Його щороку організовує Центр науки «Коперник» у Варшаві і польський фонд «Школа з класом» за участі партнерів з Клубів у різних країнах. Окрім українських та польських учасників форум відвідали представники з Грузії та Вірменії.

Клуби молодого винахідника - це позакласні зустрічі для дітей та підлітків, де вони експериментують, пізнають науку шляхом особистої участі та особистого досвіду.

На форумі учасники, а це вчителі та наставники Клубів, мали змогу залучити іноземних партнерів, поділитися досвідом і таким чином сприяти співпраці Клубів у різних країнах. Так 12 львівських вчителів взяли участь у дискусіях, обговоренні практик та проблем, з якими стикаються у повсякденній роботі. За сприяння управління освіти ЛМР та Центру професійного розвитку педагогічних працівників Львова вчителі також отримають визнання у вигляді сертифікатів.

2 львівських Клуби скористалися з можливостей пошуку іноземних партнерів для власних проєктів. Так, наприклад, наставниця Клубу Молодого Винахідника ліцею ім. Івана Пулюя Ольга Доскочинська презентувала проєкт, який вона планує втілити разом зі своїми учасниками.

Уже більше року простір інноваційної освіти Lviv Open Lab співпрацює з цими міжнародними партнерами та допомагає розвивати мережу Клубів Молодого Винахідника в Україні.

За цей час у Львові відкрилося уже 7 таких Клубів, де діти під наглядом наставника пізнають науку шляхом особистої участі та досвіду. Один з таких Клубів діє у Lviv Open Lab. Зараз його відвідує 50 учасників-школярів.

Одна з координаторів Клубів в Україні та керівниця простору Lviv Open Lab Олена Павлюк взяла участь у панельній дискусії про практики, які застосовують для навчання у Клубах Молодого Винахідника. Навчання шляхом особистої участі та досвіду допомагає маленьким учасникам Клубів краще засвоювати інформацію, відповідаючи на їхні чисельні “Чому?”.

Дізнатися більше про Клуби та зареєструвати свій можна тут: http://KMO.COM.UA/. А про міжнародну мережу можна дізнатися тут: http://kmo.org.pl/en/.