У Львові відбудеться всеукраїнський молодіжний захід «Молодвіж 2022». Відкрито реєстрацію

  • 05.08.2022, 10:55
  • Пресслужба ЛМР
Щорічний всеукраїнський молодіжний захід «Молодвіж» відбудеться у Львові вже вп’яте. Фокусна тема 2022 року – 4.5.0., в центрі якої база холодного розуму та розуміння викликів країни.

Захід відбудеться 10 вересня і є безкоштовним для відвідувачів. Цьогоріч «Молодвіж» змінює формат і триватиме 12 годин замість звичних 24. У програмі заплановано 3 основних блоки: спокій, залп та нація. Серед основних тем, які обговорюватимуть — свідома молодь, яка рухатиме країну далі, базові поняття українства, ментальне здоров’я і роль кожного/ої у війні. Окрім цього, організатори передбачають активності, які будуть корисні кожному в теперішній час.

Традиційно, реєстрація на «Молодвіж» відбувається через телеграм-бот – https://t.me/Molodvizh_2022_bot. Відвідувачам потрібно ввести свої дані для генерації QR-коду, за допомогою якого можна потрапити на територію заходу. Також в боті незабаром з’явиться детальна інформація про програму і спікерів.

«Ми б хотіли сказати, що це буде ювілейний п’ятий «Молодвіж», але зараз не до свят. Проте, відчуваємо потребу цьогоріч все-таки провести захід. Хочемо зібрати разом активну та свідому молодь, яка може і буде говорити про виклики нашої країни. Так зародилась ідея назвати «Молодвіж 4.5.0.», що у військовій справі означає «все спокійно». Ми хочемо сформувати молодіжне середовище, яке підтримуватиме наш спокій і в тилу. Також захід буде реалізовано за усіма протоколами безпеки. Зокрема, на території буде доступне укриття на випадок повітряної тривоги. Тому зустрінемось на базі вмотивованих перебудовувати цю країну людей», – коментує головний координатор заходу Роман Цудний.

Нагадаємо, що «Молодвіж» – щорічний всеукраїнський молодіжний захід, який відбувається у вересні у Львові з 2018 року.