Львівська міська рада запрошує молодь на стажування: реєстрація

• 03.05.2023, 09:54
  • Пресслужба ЛМР
Львівська міська рада підтримує ідеї та проєкти молодих людей. Уже 13 років програма стажування «Перший кар’єрний крок» дає можливість студентам різних вишів пройти стажування в мерії та долучитись до розвитку міста. До 15 травня триває новий набір, тож охочі пройти стажування можуть реєструватися.

фото з архіву, автор: Роман Балук

«Програма стажування є доволі популярною серед молоді, яка хоче спробувати себе у місцевому самоврядуванні – Львівській міській раді. Як правило, це близько тисячі студентів щороку. Стажери мають вільний вибір напрямку стажування, враховуючи свою основну спеціальність, яку вони здобувають у виші», - зазначають в управлінні персоналом Львівської міської ради.

«Перший кар’єрний крок» пропонує студентам проявити себе, перевірити свої знання на практиці та здобути досвід, виконуючи практичні завдання із супроводом досвідчених фахівців. Термін стажування – два місяці за гнучким графіком.

Зареєструватись на стажування.

До слова, загалом учасниками програми «Перший кар'єрний крок» стали близько 14 тисяч студентів.

Більше інформації про програму: https://bit.ly/2YeEbEO