Почути молодь: у Львові запустили дослідження, аби краще зрозуміти запит спільноти

  • 22.05.2024, 16:32
  • Пресслужба ЛМР
Львів’ян віком 14-35 років просять пройти дослідження, яке спрямоване на вивчення молоді Львівської громади. За кожну заповнену анкету Lviv Croissants надсилатимуть 100 гривень на рахунок реабілітаційного центру UNBROKEN.

У листопаді 2022 року стало відомо, що Львів став молодіжною столицею Європи 2025. Офіс «Львів – Молодіжна столиця Європи 2025» планує розробити стратегію молоді у громаді, для цього хоче познайомитись з молоддю, дізнатись про її потреби та настрої, а також сформувати профіль молодих людей. 

Розробником та реалізатором дослідження буде Дослідницька агенція Fama, а партнером – франчайзингова мережа ресторанів Lviv Croissants. Аби заохотити учасників пройти опитування, бренд зголосився перерахувати по 100 гривень за кожну заповнену анкету в реабілітаційний центр UNBROKEN. Таким чином респонденти не лише візьмуть участь у дослідженні, але й долучаться до благодійної акції.

«Дослідження є ключовою складовою імплементації титулу МСЄ'25, адже воно лягає в основу розробки Стратегії молоді Львова, що стане новим якісним кроком у розширенні можливостей молоді для участі у житті громади. Окрім того, це data based підхід на практиці, коли результати дослідження будуть використані для подальшого планування діяльності у межах МСЄ'25», — каже Марія Пігура, керівниця Офісу «Львів – Молодіжна столиця Європи 2025».

У цьому дослідженні охоплять такі сфери: профіль молодої людини, цінності, взаємодія в соціумі, безпека та війна, здоров'я, кар'єра, дозвілля, громадська активність, схильність до міграції.

«Ми хочемо зробити наше місто кращим, а для цього нам потрібна твоя думка. І якщо ти нею поділишся з нами, благодійники закинуть за тебе донат на відновлення постраждалих під час війни», — кажуть в дослідницькій агенції Fama.

«За результатами дослідження ми спільно з нашими амбасадорами та молоддю розробимо стратегію розвитку молоді та напрацюємо план заходів і активностей, щоб якнайкраще зарекомендувати Львів як молодіжну столицю Європи у 2025 році», — зазначили в Інституті міста.

Опитування можна пройти за посиланням.

Дослідження проводиться в межах реалізації титулу «Львів — молодіжна столиця Європи’25»  за підтримки Дитячого Фонду ЮНІСЕФ Україна та фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW.