Перейти до основного контенту
18°
Дощ,
Мінлива
хмарність
17 червня 2026
Середа
18°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
20°
Дощ, Мінлива хмарність
Вночі
14°
Мінлива хмарність
18 червня 2026
Четвер
18°
Мінлива хмарність
Вдень
20°
Мінлива хмарність
Вночі
16°
Ясно
19 червня 2026
П'ятниця
21°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
24°
Дощ, Похмуро
Вночі
18°
Похмуро
20 червня 2026
Субота
24°
Мінлива хмарність
Вдень
27°
Мінлива хмарність
Вночі
21°
Мінлива хмарність
21 червня 2026
Неділя
23°
Мінлива хмарність
Вдень
26°
Ясно
Вночі
22°
Ясно
22 червня 2026
Понеділок
20°
Мінлива хмарність
Вдень
20°
Похмуро
Вночі
19°
Похмуро

У Львівській мерії вручили дипломи стажувальникам-учасникам програми «Перший кар’єрний крок»

28 березня 2025, 15:59
Пресслужба ЛМР
Сьогодні у Ратуші урочисто вручили дипломи учасникам програми стажування «Перший кар’єрний крок». Ця програма діє у Львівській міській раді понад 15 років і дає можливість студентам усіх вишів пройти стажування у будь-якому управлінні чи департаменті. Міський голова Львова Андрій Садовий привітав молодь, що успішно пройшли стажування, та закликав долучатись до роботи в органах місцевого самоврядування.
фото Анастасії Смольєнко для Львівської міської ради
Фото Анастасії Смольєнко для Львівської міської ради

фото Анастасії Смольєнко для Львівської міської ради
Фото Анастасії Смольєнко для Львівської міської ради
«В нас є потреба у кадрах, є достатньо вакансій. А досвід стажування у міській раді дає вам хороші шанси працевлаштуватись в органах місцевого самоврядування чи в інших інституаціях. Ось, наприклад, мій перший заступник Андрій Москаленко прийшов у міську раду волонтером, студентом і зараз є заступником мера. Тому ви теж можете пройти пройти цей шлях. 

Аби працювати у міській раді потрібно любити людей, не бути байдужими, бути фаховим, мати почуття гумору і не боятися бути собою. У вас буде змога працювати з досвідченими фахівцями і долучатись до проєктів, які творять зміни”, - закликав Андрій Садовий.

З кожним  роком програма «Перший кар’єрний крок» набуває все більшої популярності серед молоді і допомагає розвіяти міфи про роботу міської ради. Сьогодні нагородили 160 учасників та учасниць, які 2024 стажувалися у різних підрозділах міської ради.

фото Анастасії Смольєнко для Львівської міської ради
Фото Анастасії Смольєнко для Львівської міської ради
«Ми разом з вами руйнуємо міф про те, що міська рада – недоступна, що тут «сіра бюрократія». Насправді мерія не лише працює на громаду, це простір, де народжуються найцікавіші проєкти, які згодом змінюють наше місто. Це також простір для молоді, - говорить Наталія Алєксєєва, в.о. директора офісу з управління персоналом, звертаючись до учасників програми стажування. - Я сподіваюся, що час, який ви провели тут, принесе вам кар’єрні плоди. Я хочу, щоб ви і ваші однолітки знали, що ви можете і вам потрібно тут бути, щоб змінювати наше місто і розвивати його».

Своїми враженнями від стажування у мерії поділилась студентка юридичного факультету  Львівського національного університету ім. І. Франка Світлана Гострик. За її словами, тут вона здобула практичний досвід, якого, зазвичай, вимагає будь-який роботодавець, коли шукає нових працівників.

«Я стажувалась у юридичному департаменті і це для мене був дуже цінний і практичний досвід. Я отримала знання і навики, яких не навчать в університеті. Я писала свої перші процесуальні документи, мене брали в суди, де я разом з працівниками департаменту представляла орган місцевого самоврядування. І це справді крутий досвід, який мені знадобиться у моїй кар’єрі. І я дуже вдячна організаторам цієї програми і всій міській раді, за те, що допомагають молоді практикувати свої знання і рухатись далі у своїй професії», - каже дівчина.

А от для Вікторії Кліщ стажування у мерії завершилося працевлаштуванням. Дівчина знайшла роботу у департаменті економічного розвитку.

«Я собі зовсім по іншому уявляла роботу в міській раді. Я думала, що тут працюють переважно люди старшого віку, що це робота з паперами. А насправді тут дуже багато гарних подій відбувається, багато цікавих проєктів та ініціатив реалізовується. Тут працюють щирі, приємні, молоді люди і я тішуся, що потрапила у цю велику команду», - каже Вікторія.

До словами, зараз триває додатковий набір для студентів 5-6 курсів на програму стажування в районні адміністрації Львова. Для охочих стажуватись до 8 травня триває реєстрація за посиланням.

Довідка

Програма стажування «Перший кар'єрний крок» діє у Львівській міській раді з 2010 року і пропонує студентам та випускникам проявити себе, перевірити свої знання на практиці та здобути досвід, виконуючи практичні завдання із супроводом досвідчених фахівців. Саме ця програма дає шанс молоді долучитись до творення та розвитку міста.

За період стажування учасники мають змогу безкоштовно проходити тренінги, лекції, які організовує координатор програми, зустрічатися з керівниками підрозділів за запитами, та отримувати корисні поради. Наразі це єдина програма в Україні, яка функціонує в органах місцевого самоврядування 15 років і засвідчує відкритість влади, .бо кожен учасник програми може стати частинкою міської ради.

фото Анастасії Смольєнко для Львівської міської ради