Перейти до основного контенту
22°
Ясно
16 липня 2026
Четвер
22°
Мінлива хмарність
Вдень
27°
Ясно
Вночі
17°
Похмуро
17 липня 2026
П'ятниця
23°
Мінлива хмарність
Вдень
27°
Мінлива хмарність
Вночі
19°
Ясно
18 липня 2026
Субота
22°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
26°
Похмуро
Вночі
21°
Мінлива хмарність
19 липня 2026
Неділя
17°
Дощ, Похмуро
Вдень
18°
Дощ, Похмуро
Вночі
18°
Дощ
20 липня 2026
Понеділок
16°
Мінлива хмарність
Вдень
23°
Похмуро
Вночі
14°
Ясно
21 липня 2026
Вівторок
15°
Мінлива хмарність
Вдень
19°
Мінлива хмарність
Вночі
11°
Ясно

У Львові понад 200 юнаків і дівчат візьмуть участь у таборі «Рятувальник-2023»

21 липня 2023, 16:09
Пресслужба ЛМР
Дитячо-юнацький табір «Рятувальник-2023» триватиме  23 - 30 липня у наметовому містечку на території Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Учасниками стануть понад 200 дітей з 15 регіонів України, віком від 10 до 18 років.
фото ілюстративне, Всеукраїнський громадський дитячий рух
Фото ілюстративне, Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

У програмі табору передбачені: майстер-класи, тренінги, тематичні конкурси, ігри, виставки змагання за програмою «Школа безпеки», культурна та екскурсійна програми.

Як зазначають організатори, програма табору побудована на основі інтегрованого поєднання елементів знань щодо збереження і захисту життя та зміцнення здоров'я людини; набуття ними навичок і знань, необхідних для формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно-патріотичної свідомості. 

Учасники, за підсумками навчань, тренінгів та майстер-класів, отримають відповідний сертифікат.

Подію організовує ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки», за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України в рамках проєкту «Запобігти, врятувати, допомогти» як переможця Конкурсу проєктів програм, розроблених громадськими організаціями. Партнерами є Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, ГУ ДСНС України у Львівській області.