У місті облаштують сучасні спортивні майданчики

  • 30.01.2017, 14:27
  • Уляна Шпуляр
Цьогоріч у місті продовжиться робота по облаштуванню спортивних майданчиків. Як зазначають в управлінні молоді та спорту Львівської міської ради, будуть продовжені роботи по облаштуванню спортивних майданчиків на території середньоосвітніх шкіл міста №67, 44 та Оріяна.

Також, комунальне підприємство «Спортресурс» працюватиме над новими осередками спорту на вулицях Марка Вовчка, Чорноморській, Чорновола,45. Окрім того, у планах облаштування сучасного баскетбольного поля з поліуретановим покриттям та трибунами на вул. Винниченка. А в рамках громадського бюджету буде реалізовано проект по створенню майданчика для гри в петанг (вул. Винниченка).

«Ми маємо добрий результат роботи у минулому році, адже сучасні спортивні майданчики з штучним покриттям появилися на вулиці Тернопільській, Кошиці, Кастелівці. Найбільший у місті майданчик для стріт воркауту тепер є на Винниченка. А учні середньоосвітньої школи №98 також отримали новий спортивний майданчик», - Володимир Шнайдер, керівник управління молоді та спорту Львівської міської ради.

Загалом, у бюджеті розвитку міста на ці роботи передбачено близько 6 млн грн.