Триває прийом документів на здобуття фінансової підтримки спортивних змагань «Відкриті кубки Львова»

Управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради розпочинає прийом документів на конкурс здобуття фінансової підтримки з міського бюджету м. Львова на проведення спортивних змагань – Відкритих кубків Львова з офіційно визнаних в Україні видів спорту на умовах співфінансування у 2018 році.

Відповідно до наказу начальника управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради від 29.12.2017 № 414р оголошується прийом документів на конкурс здобуття фінансової підтримки з міського бюджету м. Львова на проведення спортивних змагань – Відкритих кубків Львова з офіційно визнаних в Україні видів спорту на умовах співфінансування у 2018 році, згідно з ухвалою Львівської міської ради від 07.12.2017 № 2684 «Про затвердження Програми «Відкриті кубки Львова» на 2018-2020 роки».

Прийом заяв відбуватиметься з 2 до 31 січня 2018 року.

Для участі у конкурсі здобуття фінансової підтримки з міського бюджету м. Львова на проведення спортивних змагань – Відкритих кубків Львова з офіційно визнаних в Україні видів спорту на умовах співфінансування у 2018 році громадські організації протягом терміну, вказаного в оголошенні про конкурс, подають на ім’я начальника управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики через Центр надання адміністративних послуг наступний перелік документів:

1. Заповнену аплікаційну форму на участь у конкурсі, включаючи розрахунок потреби у бюджетних коштах із вказанням статей планових видатків на загальну суму:

1.1. До 100000,00 грн., але не більше 80 відсотків від загальної кошторисної вартості проведення заходу – якщо громадська організація подається на участь у конкурсі вперше.

1.2. До 250000,00 грн., але не більше 80 відсотків від загальної кошторисної вартості проведення заходу – якщо громадська організація мала досвід проведення такого заходу у попередні роки і не порушила вимог проведення заходу.

2. Копію установчого документа організації – апліканта, завірену печаткою (у разі наявності печатки) та підписом керівника організації на кожній сторінці.

3. Копію свідоцтва про державну реєстрацію апліканта.

4. Протокольне рішення відповідної спортивної федерації про подання аплікаційної форми на участь у Програмі чи протокольне рішення відповідної федерації про делегування громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості на участь у Програмі.

5. Коротку презентацію спортивного заходу у рамках Програми.

З текстом ухвали Львівської міської ради від 07.12.2017 № 2684 «Про затвердження Програми “Відкриті кубки Львова“ на 2018-2020 роки» можна ознайомитися за посиланням