У 2018 році розвиток спортивної інфраструктури нашого міста продовжить набирати обертів

У 2018 році розвиток спортивної інфраструктури нашого міста продовжить набирати обертів. Зокрема, у підпорядкованому управлінню молоді та спорту Львівської міської ради ЛКП «Спортресурс» заплановано на 2018-2019 роки провести капітальний ремонт 3-х спортивних майданчиків.

Так, суттєвих змін у 2018 році зазнає центральна частина нашого міста. Буде продовжено облаштування «спортивного ядра» на вул. Винниченка, 4. Адже у 2016 році на даній території ЛКП «Спортресурс» було облаштовано перший сучасний комплекс для занять «Street Workout». Також за цією адресою знаходяться старі спортивні майданчики, які будуть капітально відремонтовані у 2018 році. Йдеться про сучасний скейт-майданчик з освітленням на сонячних батареях, що дозволить зекономити кошти міста, та мультифункційний майданчик з полівеніловим покриттям, вуличними тренажерами, шаховими столами та трибунами.

У 2018 році спортивний комплекс на Кастелівці, 8 також зазнає позитивних змін. Запроектовано:

-        Реконструкцію існуючої нежитлової споруди з метою розміщення у ній тренерської, роздягалок, комори для спортивного інвентарю, приміщення охорони, душових, вбиралень та інших допоміжних приміщень;

-        Велопарковку;

-        Зону з піддонами для миття спортивного взуття;

-        «Спортивне ядро» з трьох кільцевих бігових доріжок з штучним покриттям. В середині «спортивного ядра» розташоване тренувальне поле для гри в регбі з рулонним  трав'яним покриттям.

Влаштування спортивно-ігрових майданчиків у складі:

•        Поле для тенісу з штучним покриттям;

•        Баскетбольний майданчик із штучним покриттям;

•        Тенісний корт комбінований (майданчик для бадмінтону, поле для волейболу);

•        Доріжку з штучним покриттям для стрибків у довжину та висоту з ямою;

•        Місця для відпочинку відвідувачів (80-150 пос. місць);

-        Відпочинкову зону з розміщенням столів для вуличних шахів;

-        Зону для розміщення столів для гри у настільний теніс;

-        Зону вуличних спортивних тренажерів з твердим декоративним покриттям у вигляді майданчика для стріт-воркаут.

30 жовтня 2017 завершився Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію спортивного комплексу у житловому масиві «Сихів». Обрано переможців.

У 2018 році заплановано виготовити проектно-кошторисну документацію для подальшого будівництва спортивного комплексу ігрових видів спорту, та у 2020 році завершити його будівництво.

Позиція Львова залишається незмінною – інвестувати кошти у спортивні майданчики, дитячі майданчики, підтримувати всі види спорту, щоб масовий спорт був доступним для всіх, та все більше популяризувався здоровий спосіб життя серед населення нашого міста.