Мер Львова долучився до наймасовішого веломарафону Західної України - «Львівської Сотки-2021»

  • 12.06.2021, 10:40
  • 1640
  • Христина Процак
Сьогодні у Львові відбуваються щорічні любительські змагання у форматі марафону, що проходять навколо Львова – «Львівська Сотка-2021». Організатором змагань уже традиційно є Львівський велоклуб. Міський голова Львова Андрій Садовий долучився до старту змагань на площі Ринок.

фото: Роман Балук

«Ми раді вітати всіх у Львові. Велосотка – найкрутіша у Львові. Бажаю усім здоров`я, перемоги, всім бажаю фінішувати з найкращим результатом», - зазначив мер міста Андрій Садовий.

Наймасовіші велозмагання у Західній Україні зібрали тисячу учасників з різних куточків України та з-за кордону. Учасники веломарафону повинні подолати 100 км за ліміт у 10 годин. До участі у марафоні допустили учасників на різноманітних велосипедах: шосейних, гірських, міських, гібридах, трекових та інших.

Усіх учасників, які вклались у ліміт, на фініші нагороджують заохочувальними призами. Крім того, призами нагороджують трійку тих, хто першими проходить всю дистанцію, та тих, хто першими проходить проміжний «гірський» фініш. Нагородження відбувається окремо в чоловічій та жіночій категоріях.

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, під час руху велоколони вулицям Львова можливі незначні затримки у русі громадського транспорту. Мешканців міста просять вибачити за тимчасові незручності.

Спортивний старт – 11.00 год. з села Сокільники.

Додамо, у зв’язку з проведенням веломарафону «Львівська Сотка-2021» рух автомобілів на вулицях Незалежності України та Курортній в смт. Брюховичі буде закритий з 10.00 год. до 18.30 год.

Більше інформації про маршрут марафону та його деталі – за посиланням.

Фото: Роман Балук 

Відео: Андрій Андрух