У Львові урочисто підняли прапори України та олімпійського комітету з нагоди старту Олімпіади

 • 23.07.2021, 13:50
 • 1332
 • Соломія Григор’єва
З нагоди відкриття ХХХІІ Олімпійських ігор у Токіо, у Львові відбулась урочиста церемонія підняття Державного прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України. До заходу долучився заступник міського голови Львова Любомир Зубач.

фото: Олександр Мазуренко
фото: Олександр Мазуренко

«Від імені міського голови Львова маю приємність привітати всю спортивну громаду та наших українських спортсменів-олімпійців. Зараз в Токіо є 8 львів’ян, кожному з яких ми бажаємо вдалого виступу та перемоги. Але не варто забувати, що вже участь в Олімпійських іграх – це вершина самореалізації у спорті.

Наші олімпійці отримають всі нагороди, їхні сили примножуватимуться, якщо ми будемо єдині, будемо підтримувати їх. Саме для такої підтримки Львівська міська рада облаштувала спеціальну фан-зону у дворику Ратуші, тому запрошую всіх львів’ян приходити, вболівати та підтримувати наших спортсменів», – сказав Любомир Зубач.

«8 львів’ян у числі 158 українських представників отримали ліцензії для виступу на найбільшій спортивній події світу – Олімпійських іграх. Загалом в Олімпіаді в Токіо візьмуть участь 12 500 спортсменів. На змаганнях розіграють 339 комплектів нагород. Побажаємо нашим спортсменам виступити якнайкраще та привезти до нас повні кошики медалей», – наголосив Юрій Турянський, голова відділення НОК України у Львівській області.

Нагадаємо, Ігри ХХХІІ Олімпіади в Токіо триватимуть з 23 липня до 8 серпня. Україну на найголовнішому спортивному форумі чотириріччя представлятимуть 158 олімпійців у 25 видах спорту (30-ти дисциплінах). Львів представлятимуть восьмеро спортсменів:

 1. Оксана Лівач (вільна боротьба)
 2. Алла Черкасова (вільна боротьба)
 3. Тетяна Кіт (вільна боротьба)
 4. Олена Старікова (велоспорт)
 5. Христина Погранична (художня гімнастика)
 6. Станіслав Горуна (карате)
 7. Павло Коростильов (кульова стрільба)
 8. Вероніка Марченко (стрільба з лука)

фото: Олександр Мазуренко