Андрій Садовий: «Львівська фан-зона стане традиційною складовою всіх великих змагань»

  • 06.08.2021, 09:10
  • Соломія Григор’єва
У Токіо тривають останні дні ХХХІІ Олімпійських ігор. Сьогодні на татамі за олімпійські медалі змагається львів’янин Станіслав Горуна, відтак чимало мешканців міста прийшло у Lviv Olympic Space повболівати за нашого каратиста. До спортивних фанатів долучився і міський голова Львова Андрій Садовий.

фото: Роман Балук

Через несприятливі погодні умови змагання перенесли у велику сесійну залу Львівської міської ради, але це не завадило атмосфері фан-зони.

фото: Роман Балук

«Звісно, що в дворику Ратуші атмосфера значно масштабніша, але через дощ ми екстрено перенесли фан-зону в сесійну залу. Гляньте на дітей, на дорослих – всі щасливі, палко вболівають за нашого Станіслава Горуну. Ми будемо розглядати різні варіанти, але переконаний, що фан-зона буде функціонувати й надалі. Фан-зона стане традиційною складовою всіх великих змагань, щоб ми могли вболівати за українців, адже вони точно там відчувають нашу підтримку», – наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, на весь час проведення Олімпіади (з 23 липня до 8 серпня) у Львові, у дворику Ратуші спеціально облаштували фан-зону – Lviv Olympic Space. Ця фан-зона – це унікальний спортивний простір з олімпійським духом для вболівальників за збірну спортсменів України. Оскільки цьогоріч через пандемію відсутня можливість підтримати олімпійців на трибунах в Токіо, цей простір дає можливість всім разом підтримати наших спортсменів. Додамо, що Lviv Olympic Space не є комерційним проєктом, відтак доступ до нього є вільним для всіх львів’ян і гостей міста.

відео: Андрій Андрух

фото: Роман Балук