У Львові провели масштабні міжнародні змагання з триатлону

  • 12.09.2021, 14:27
  • Наталія Козак
Після річної перерви, пов’язаної з карантинними обмеженнями, у Львові знову провели Відкритий кубок Львова з триатлону. На міжнародні змагання Lviv Triathlon Open Cup 2021 приїхали атлети з усієї України та іноземні спортсмени – зокрема, з Молдови та Польщі. Загалом до події долучилось 300 учасників. Привітати фінішерів змагань прийшов перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

«Сьогодні бігло майже 300 людей, але насправді натхнення для занять спортом, я думаю, сьогодні отримали тисячі, які бачили вас на вулицях, та поставили собі питання: «А чому я сьогодні не біжу?». Дякую вам, ви показуєте приклад і гарні великі події у нашому місті. Слава Україні!», – сказав Андрій Москаленко.

Нагадаємо, старт змагань розпочався о 9.00 на озері Колиба (смт. Брюховичі). Після першої транзитної зони учасники долали велосипедний сегмент, який включав ділянку траси Брюховичі-Львів та 5 кіл вулицями Львова. Після вело-етапу, учасники проходили транзитну зону 2, на проспекті Свободи, де відбувався біговий сегмент. Фінішували учасники перед Львівським театром опери та балету.

«Триатлон складається з трьох видів спорту: плавання, велоспорт і біг. Головною якістю любителів цього спорту є витривалість. Триатлон має дуже багато різних дистанцій, починаючи від суперспринту і закінчуючи, так званим, Ironman. У Львові ми проводимо змагання з двох дистанцій: перша складається з 500 м плавання, 10 км на велосипеді і 3 км бігу, а друга – 1500 м плавання, 40 км велосипедної гонки та 10 км бігання. Загалом участь у змаганнях взяло 300 учасників: більшість є любителями, а 70 – професійними спортсменами.

Головне наше завдання – це пропагування здорового способу життя. Триатлон є дуже доступний, а останнім часом стає одним з найпопулярніших видів спорту в світі», – зазначив Богдан Михалусь, президент Федерації триатлону Львівщини.