У Львові вручили премії для 100 найкращих дитячих тренерів 2021 року
- Соломія Григор’єва
«Ви всі – дуже круті, адже дуже багато робите для дітей. Ви витрачаєте неймовірну кількість часу на навчання дітей, тому велика вам подяка від вусіх мешканців Львова. Ми пишаємось вами», – сказав мер Львова.
Відтак кожен зі 100 талановитих спортивних тренерів, які працюють з дітьми та молоддю, отримав грошову винагороду у сумі 25 000 тисяч гривень.
У 2021 році було обрано спортивних тренерів із 48 видів спорту: айкідо йосінкан – 1, армспорт – 2, акробатика спортивна – 2, бадмінтон -2, баскетбол – 2, боротьба самбо – 2, бокс – 3, боротьба дзюдо – 3, важка атлетика – 2, велосипедний спорт – 3, веслування на байдарках і каное – 4, вільна боротьба – 2, водне поло – 4, волейбол -2, гандбол - 1, гімнастика спортивна – 4, гімнастика художня – 4, гірськолижний спорт – 2, змішані єдиноборства – 1, інваспорт – 1, карате – 2, кіокушинкай карате – 3, кінний спорт- 2, кік боксинг – 1, легка атлетика – 2, таїландський бокс – 1, пауерліфтинг – 1, греплінг – 1, плавання – 2, регбі – 3, рукопашний бій – 1, санний спорт – 2, стрибки на батуті – 1, стрибки воду – 1, стрільба з лука – 4, стрільба кульова – 3, сучасне п’ятиборство – 1, танцювальний спорт – 3, теніс – 1, теніс настільний – 1, триатлон – 1, фехтування – 3, флорбол – 3, футбол – 2, фут зал – 3, черлідинг – 3, хокей – 1, шахи – 1.
Окрім ста дитячих тренерів, почесними відзнаки міського голови Львова було нагороджено:
- Леоніда Дербабу – ветерана спорту, ліцензованого тренера ФІБА з баскетболу;
- Віталія Андронова – головного тренера гандбольного клубу «Галичанка» та збірної України, майстра спорту міжнародного класу;
- Ігоря Богдана – старшого викладача кафедри фехтування, боксу та національних одноборств ЛДФК, майстра спорту України;
- Араза Тувакова – Заслуженого тренера України, тренера з дзюдо та самбо у ДЮСШ «Олімпія»;
- Василя Шана – тренера збірної команди України з боксу, сертифікованого тренера AIBA;
- Юлію Нікітенко-Рожко – директора ЛКЗ «Клуб ігрових видів спорту».
Перелік спортивних тренерів Львова, яких у 2021 році відзначили премією у межах програми «Дитячий тренер»
№ |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Вид спорту |
1. |
Арустамов Карен Рубенович |
Хокей |
2. |
Афанасьєва Наталія Едуардівна |
Інваспорт |
3. |
Бенько Галина Богданівна |
Акробатика спортивна |
4. |
Білінський Ростислав Володимирович |
Веслування на байдарках і каное |
5. |
Бунєєва Вікторія Леонідівна |
Фехтування |
6. |
Васільєв Владислав Сергійович |
Бадмінтон |
7. |
Винницький Андрій Ількович |
Футзал |
8. |
Височанський Іван Валерійович |
Волейбол |
9. |
Вільчинський Володимир Нестерович |
Футбол |
10. |
Гасюк Олег Антонович |
Боротьба самбо |
11. |
Глинка Артем Аркадійович |
Регбі |
12. |
Гоменюк Тарас Ігорович |
Кікбоксинг |
13. |
Горуна Ярослав Миколайович |
Карате |
14. |
Грабінський Володимир Олександрович |
Шахи |
15. |
Джуман Роман Зіновійович |
Бокс |
16. |
Дорак Тетяна Йосифівна |
Легка атлетика |
17. |
Дубас Євген Михайлович |
Стрільба з лука |
18. |
Дядюра Олександр Сергійович |
Водне поло |
19. |
Жеребецький Олег Романович |
Санний спорт |
20. |
Загорбенська Тетяна Ігорівна |
Черлідинг |
21. |
Загорбенський Любомир Ігорович |
Кіокушинкай карате |
22. |
Загребіна Анна Олександрівна |
Танцювальний спорт |
23. |
Іваницький Ігор Богданович |
Армспорт |
24. |
Кавчак Максим Володимирович |
Таїландський бокс Муей тай |
25. |
Каргут Андрій Степанович |
Велосипедний спорт |
26. |
Карпа Любов Омелянівна |
Плавання |
27. |
Кирилів Ярослав Михайлович |
Кіокушинкай карате |
28. |
Кириченко Віра Олександрівна |
Настільний теніс |
29. |
Кінарьов Віктор Анатолійович |
Важка атлетика |
30. |
Ковалишин Юрій Степанович |
Футбол |
31. |
Ковальчук Марта Михайлівна |
Гімнастика спортивна |
32. |
Когут Анастасія Юріївна |
Черлідинг |
33. |
Козачук Наталія Олексіївна |
Регбі |
34. |
Козловська Ольга Володимирівна |
Айкідо йосінкан |
35. |
Колядінцева Світлана Олександрівна |
Стрільба з лука |
36. |
Кондратюк Вікторія Юріївна |
Гімнастика спортивна |
37. |
Коростильова Валентина Іванівна |
Стрільба кульова |
38. |
Корчемлюк Олександр Юрійович |
Боротьба дзюдо |
39. |
Кравченко Ольга Олегівна |
Гімнастика художня |
40. |
Кріль Ірина Миколаївна |
Бадмінтон |
41. |
Кузик Назарій Богданович |
Стрільба з лука |
42. |
Кусень Світлана Ігорівна |
Гірськолижний спорт |
43. |
Ліпатов Володимир Геннадійович |
Боротьба дзюдо |
44. |
Логовська Ольга Анатоліївна |
Плавання |
45. |
Лозинський Володимир Володимирович |
Футзал |
46. |
Мальчицький Юрій Володимирович |
Волейбол |
47. |
Маметьєв Юрій Вікторович |
Водне поло |
48. |
Матула Степан Степанович |
Баскетбол |
49. |
Михальчук Олександр Олександрович |
Рукопашний бій |
50. |
Момот Віктор Володимирович |
Водне поло |
51. |
Муж Маркіян Богданович |
Танцювальний спорт |
52. |
Мутін Сергій Асхатович |
Кіокушинкай карате |
53. |
Навроцька Анастасія Григорівна |
Гірськолижний спорт |
54. |
Надич Віталій Іванович |
Гандбол |
55. |
Надопта Андрій Григорович |
Боротьба дзюдо |
56. |
Некотєнєв Дмитро Володимирович |
Санний спорт |
57. |
Никитенко Юлія Анатоліївна |
Гімнастика спортивна |
58. |
Нога Юрій Зіновійович |
Бокс |
59. |
Носаль Оксана Миколаївна |
Акробатика спортивна |
60. |
Панік Євген Анатолійович |
Велосипедний спорт |
61. |
Пилипів Тарас Анатолійович |
Велосипедний спорт |
62. |
Питлюк Тарас Богданович |
Вільна боротьба |
63. |
Поцюрко Наталія Володимирівна |
Веслування на байдарках і каное |
64. |
Приймак Оксана Володимирівна |
Флорбол |
65. |
Раковський Володимир Геннадійович |
Вільна боротьба |
66. |
Роговенко Наталія Миколаївна |
Сучасне п’ятиборство |
67. |
Розторгуй Марія Сергіївна |
Пауерліфтинг |
68. |
Рокета Ігор Богданович |
Гімнастика спортивна |
69. |
Рудницький Роман Орестович |
Армспорт |
70. |
Сабадаш Святослав Андрійович |
Флорбол |
71. |
Сахарова Олександра Петрівна |
Стрільба з лука |
72. |
Семеряк Зоряна Степанівна |
Фехтування |
73. |
Скиба Євген Степанович |
Водне поло |
74. |
Скрипець Едуард Богданович |
Баскетбол |
75. |
Смірновська Світлана Євгенівна |
Фехтування |
76. |
Согор Олег Юрійович |
Грепплінг |
77. |
Сороковська Катерина Петрівна |
Гімнастика художня |
78. |
Сосновський Віталій Дмитрович |
Бокс |
79. |
Сподаренко Тетяна Валеріївна |
Гімнастика художня |
80. |
Станкевич Назарій Іванович |
Футзал |
81. |
Стасюк Дмитро Анатолійович |
Теніс |
82. |
Сударіков Семен Володимирович |
Боротьба самбо |
83. |
Сушко Олег Володимирович |
Веслування на байдарках і каное |
84. |
Тамчук Наталія Володимирівна |
Стрибки на батуті |
85. |
Телібаєв Руслан Андрійович |
Змішані єдиноборства |
86. |
Телюк Аліна Миколаївна |
Кінний спорт |
87. |
Тимчій Олег Орестович |
Веслування на байдарках і каное |
88. |
Ткаченко Алла Василівна |
Танцювальний спорт |
89. |
Товстоног Олександр Федорович |
Важка атлетика |
90. |
Устінскова Катерина Вячеславівна |
Гімнастика художня |
91. |
Ханьков Богдан Ярославович |
Регбі |
92. |
Хахула Олександр Андрійович |
Карате |
93. |
Хіміон Тамара Василівна |
Легка атлетика |
94. |
Чабан Оксана Романівна |
Стрибки у воду |
95. |
Черноусов Віталій Дмитрович |
Флорбол |
96. |
Шабат Любов Володимирівна |
Стрільба кульова |
97. |
Шайнога Ольга Володимирівна |
Черлідинг |
98. |
Шевчук Анатолій Миколайович |
Триатлон |
99. |
Шершньова Олена Георгіївна |
Стрільба кульова |
100 |
Юрченко Ірина Вікторівна |
Кінний спорт |
фото: Олександр Мазуренко
відео: Андрій Андрух