«Спорт активація» їде до модульного містечка на Сихові

  • 07.06.2022, 10:11
  • Пресслужба ЛМР
Міське управління спорту проведе чотири івенти біля модульного містечка на Сихові (просп. Червоної Калини, 72а) в межах соціально-спортивного проєкту «Спорт активація». Діти та дорослі, що проживають в містечку, зможуть займатися різними спортивними активностями, а також взяти участь у спільній розминці.

фото ілюстративне, автор: Роман Кайман

Мета проєкту «Спорт активація» – адаптація та соціалізація внутрішньо переміщених осіб через спорт, а також стабілізація їхнього психоемоційного стану.

Цього місяця спортивні заходи в рамках проєкту відбуватимуться 4 рази – 7, 9, 14 та 16 червня. Всі події триватимуть з 15:00 до 17:00. 

Організатори запрошують тимчасових переселенців, які живуть у мобільних містечках та прихистках, а також усіх охочих львів’ян. Дорослі зможуть спробувати себе у йозі, стретчингу, бігових вправах, бадмінтоні, а діти – в футболі, чирлідингу, гімнастиці, тощо.

Нагадаємо, раніше «Спорт активація» відбувалась поруч з модульним містечком у Стрийському парку. Заняття зі спорту там проводили двічі на тиждень впродовж травня.