Львів’янка здобула бронзу на чемпіонаті світу з карате
30 жовтня 2022, 10:10
Марія Демчина
Львів’янка Анна Ващишин виборола першу для збірної України медаль на чемпіонаті світу з карате. Спортсменка стала бронзовою призеркою серед кадетів, юніорів та молоді.
Як уточнили в міському управлінні спорту, Анна виступала у куміте у ваговій категорії до 47 кг (кадети). Дівчина є вихованкою спортивного клубу «Юніон», і тренується під керівництвом Дениса Копитка.
Медаль Анни є першою для України на чемпіонаті світу в Туреччині.
