Реєстрація на відбір до української національної збірної Invictus Games 2023 триває

  • 08.03.2023, 09:16
  • Пресслужба ЛМР
Триває реєстрація на відбір до української національної збірної команди, яка братиме участь у Invictus Games 2023 (Ігри нескорених) у Дюссельдорфі. Цей відбір відбудеться у Львові вже в квітні.

Впродовж двох змагальних днів до складу національної збірної відберуть 24 спортсмени з числа військовослужбовців та ветеранів російсько-української війни, які отримали поранення під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій.

Учасники відбору будуть змагатися в 9-ти видах спорту: стрільба з лука, легка атлетика, велоспорт, веслування в приміщенні (на тренажері), пауерліфтинг, волейбол сидячи, плавання, настільний теніс, баскетбол на візках.

«Участь української збірної у Іграх нескорених – це безцінний досвід для розбудови системи спортивної реабілітації поранених ветеранів війни та військовослужбовців в Україні. Тож запрошуєм усіх охочих на відбір», – зазначають в управлінні спорту Львова.

Подати заявку на участь у відборі можна на платформі Е-ветеран:https://eveteran.gov.ua/benefits/uchast-u-vseukrayinskih-zmagannyah-igri-neskorenih