Перейти до основного контенту
18°
Похмуро
07 червня 2026
Неділя
18°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
18°
Похмуро
Вночі
15°
Похмуро
08 червня 2026
Понеділок
19°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
22°
Дощ, Мінлива хмарність
Вночі
17°
Ясно
09 червня 2026
Вівторок
21°
Мінлива хмарність
Вдень
23°
Мінлива хмарність
Вночі
17°
Ясно
10 червня 2026
Середа
19°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
23°
Похмуро
Вночі
19°
Ясно
11 червня 2026
Четвер
15°
Похмуро
Вдень
16°
Похмуро
Вночі
15°
Похмуро
12 червня 2026
П'ятниця
15°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
19°
Дощ, Мінлива хмарність
Вночі
14°
Похмуро

Львівську веслувальну школу, якій понад 60 років, модернізують

23 січня 2024, 15:46
Злата Дзюбановська
На веслувальній базі КЗ ДЮСШ ім. Анатолія Дідуха, що на озері Наварія, триває модернізація найстаршої споруди, якій уже понад 60 років. Це відкриває нові можливості для більшої кількості людей, які бажають займатися веслуванням. Зокрема 169 вихованці спортивної школи, які займаються веслування на байдарках та каное, зможуть тренуватись в сучасних умовах.

Зокрема на базі школи розширили функціональність таких споруд як: майстерня для ремонту човнів, приміщення для зберігання інвентарю та обладнання, кімната охорони та веранда для обідів у літній час. Це створює додаткові можливості зростання інтересу до спорту та комфорту спортсменів.

«Реновація веслувальної бази ДЮСШ імені Анатолія Дідуха продовжується. Завершуємо відновлення вже третього будинку, який розпочали ще влітку. Окрім зовнішнього вигляду, також  розширили функціональність споруд. Вже багато зроблено, однак попереду ще декілька цікавих будівельних проектів», – наголошує директор веслувальної школи Тарас Тимчій.

Школа імені Анатолія Дідуха активно вкладає кошти у своє вдосконалення, але основну частину витрат покривають меценати, соціально відповідальний бізнес та небайдужі до веслування люди. Завдяки цьому спортивна школа має сучасні умови і якісну інфраструктуру для навчання веслярів.