У Львові проводять IV Форум гідів

  • 25.05.2021, 10:40
  • 1717
  • Соломія Григор’єва
У Львові стартував IV Форум гідів. Захід зібрав довкола себе близько 70 гідів та екскурсоводів, щоб обговорити нові туристичні локації у місті та нові тренди в туризмі. Відкриття форуму відвідав перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

фото: Роман Балук
фото: Роман Балук

«Сьогодні подія, де збираються дуже важливі люди нашого міста. Завдяки вам, дуже багато людей дізнається про наше місто, закохуються в нього. Завжди можна побачити гарну будівлю, прочитати цікаву історію, але саме через ваші емоцій, подачу, Львів запам’ятовується людям.

Ми всі дуже довго чекали, коли все ж таки туристична індустрія почне відновлюватись. Звичайно, що зараз все ще далеко не так, як було 2 роки тому, але те, що ми тут всі разом – це певний сигнал, що все точно буде добре. Знаю, що сьогодні на вас чекають дуже круті та цікаві виступи, різноманітні дискусії, тому бажаю вам гарного, продуктивного дня», – сказав Андрій Москаленко.

Опісля вітального слова заступник мера Львова вручив подяку екскурсоводці Тетяні Сукоркіній за розвиток індустрії гостинності, сприяння у зростанні іміджу Львова як туристичного центру, з нагоди 50-річчя екскурсійної, викладацької діяльності та 80-річчя від дня народження.

Нагадаємо, Форум гідів – це платформа для комунікації, обміну думками, ідеями та впровадження інноваційних та креативних рішень. Він об’єднає одну з найбільш репрезентативних ланок галузі туризму – гідів та екскурсоводів, щоб разом творити туристичне майбутнє.

Цьогоріч захід відбувається вже вчетверте. Як і щороку, під час формування програми, організатори брали до уваги побажання екскурсоводів та спираються на нові тренди.

В програмі Форуму гідів 2021 говоритимуть про:

• 2021 рік, як рік великих ювілеїв

• відреставровані об’єкти та туристично-привабливі проєкти за межами основних туристичних маршрутів

• археологічні та антропологічні знахідки складову Львова

• архітектурну та  природну спадщину міста

• розвиток міського простору та особистого бренду

• зміни до законодавства про туризм, які стосуються діяльності фахівців туристичної сфери.

В рамках другого дня Форуму учасників очікує ознайомлення з новими туристичними об’єктами та маршрутами Львівщини.

Захід, організований Львівським туристичним офісом та Управлінням туризму та курортів ЛОДА, сприяє об’єднанню середовища, знайомству з новими туристичними продуктами, їх переосмисленню та включенню в екскурсійну діяльність.

відео: Андрій Андрух

фото: Роман Балук