Управлінню туризму Львова призначили нову очільницю

  • 19.05.2022, 18:54
  • Пресслужба ЛМР
Новою керівницею управління туризму Львівської міської ради стала Христина Лебедь. Сьогодні її колективу представив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

«З 24 лютого управління разом з колегами під координацією Христини взяло на себе велику частину роботи з міжнародними журналістами. Дуже важливо вигравати і інформаційну війну.

Робота туризму в сьогоднішніх умовах – це не про класичне розуміння туризму, це про імідж України і українців як сильних переможців», – зазначає Андрій Москаленко.

«Нам вже потрібно думати про те, що хочемо розповідати гостям з усього світу, які після війни приїжджатимуть до України та Львова зокрема. Зацікавленість туристів неабияк зросте. І нам потрібно напрацювати програми, які презентуватимуть наше місто. Потрібно подбати і про внутрішній туризм, який у час війни набуває зовсім інших сенсів», — коментує Христина Лебедь.

В свою чершу заступник мера Львова подякував Галині Гриник, яка впродовж тривалого часу виконувала обов‘язки керівниці управління. Вона залишається на позиції заступниці керівника управління туризму.

Біографічна довідка

Освіта – магістр факультету журналістики Львівського національного університету ім. Івана Франка

Досвід роботи:

⁃ січень 2010 - травень 2013 – журналістка телеканалу 24;

⁃ червень 2015 - січень 2017 – регіональна редакторка телеканалу 24;

⁃ січень 2017 - червень 2018 – випускова редакторка та ведуча телеканалу НТА;

⁃ липень 2018 - січень 2020 – керівниця ранкових проєктів телеканалу «Суспільне. Львів»;

⁃ травень 2021 - лютий 2022 –  комунікаційниця медичної реформи Львова;

⁃ лютий 2022 і дотепер – координаторка Lviv International media center = Media Center Ukraine