Перейти до основного контенту
18°
Похмуро
11 червня 2026
Четвер
18°
Похмуро
Вдень
20°
Похмуро
Вночі
20°
Похмуро
12 червня 2026
П'ятниця
13°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
12°
Дощ, Похмуро
Вночі
13°
Похмуро
13 червня 2026
Субота
15°
Мінлива хмарність
Вдень
18°
Мінлива хмарність
Вночі
10°
Ясно
14 червня 2026
Неділя
15°
Мінлива хмарність
Вдень
17°
Похмуро
Вночі
14°
Мінлива хмарність
15 червня 2026
Понеділок
16°
Мінлива хмарність
Вдень
19°
Мінлива хмарність
Вночі
13°
Мінлива хмарність
16 червня 2026
Вівторок
14°
Мінлива хмарність
Вдень
17°
Мінлива хмарність
Вночі
14°
Мінлива хмарність

На площі Двірцевій буде Центр надання інформації

27 червня 2023, 10:50
Пресслужба ЛМР
На площі Двірцевій біля Головного залізничного вокзалу буде Центр надання інформації. Тут надаватимуть послуги всім, хто приїде до Львова з метою відпочинку, транзиту, роботи, волонтерства тощо.

Каркас цієї будівлі був встановлений незадовго до початку повномасштабного вторгнення. А з 24 лютого металева конструкція слугувала місцем для волонтерських організацій: тут отримували їжу, одяг та допомогу сотні тисяч українців.

Як розповідає керівниця управління туризму Львова Христина Лебедь, лише цього місяця роботи для завершення будівництва конструкції відновили.

«Війна внесла неабиякі корективи у роботу туристичної сфери, але досвід, швидка реакції на зміни та гнучкість допомагають якісно реагувати на нові запити. Сьогодні працівники центрів туристичної інформації консультують не лише туристів: майже 3 тисячі іноземних журналістів від початку повномасштабної війни, вимушено-переміщені особи, волонтери.

Простір на площі Двірцевій буде цілком доступним. Тут отримуватиме якісну послугу кожен, хто приїхав до міста з метою відпочинку, транзиту, роботи, волонтерства чи за інших обставин», – каже Христина Лебедь.

Зазначимо, що цей центр реалізується коштом міста в межах завершення реконструкції площі Двірцевої.